کد خبر: 706285
تاریخ انتشار :

کوثری: برای پاسخ به اسرائیل، نه عجله کنیم، نه صبر ایوب داشته باشیم

عضو کمسیون امنیت ملی مجلس گفت: نه باید عجله کنیم و نه صبر ایوب داشته باشیم و خیلی دقیق و حساب شده با تکیه بر تجربه ای که در جنگ هشت ساله، برخورد با داعش و ... به دست آورده ایم، واکنش لازم را به اسراییل نشان بدهیم.

کوثری: برای پاسخ به اسرائیل، نه عجله کنیم، نه صبر ایوب داشته باشیم
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

اسماعیل کوثری در گفتگو با خبرفوری اظهار کرد: فضای دوگانه ای که درباره واکنش ایران به حمله تروریستی اسراییل در حالی به غلط شکل گرفته است که هر چیزی حساب و کتاب مختص خود را دارد. به هرحال کشور فرمانده دارد و فرمانده باید تصمیم بگیرد.

او افزود: چه در جنگ و چه هنگام تصمیم گیری در مباحث دیگر باید با یک شناخت دقیق از شرایط و زمان حساب شده و در نهایت با محاسبات  دقیقی که صورت می گیرد، در جهت نتیجه مثبت گام برداریم.

وی در ادامه گفت: پس نه باید عجله کنیم و نه صبر ایوب داشته باشیم و خیلی دقیق و حساب شده با تکیه بر تجربه ای که در جنگ هشت ساله، برخورد با داعش و ... به دست آورده ایم، واکنش لازم را به اسراییل نشان بدهیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در انتها اضافه کرد: پس اینکه دنبال برخورد احساسی هستند، نمی دانند که عملیاتی در این سطح به مطالعه و بررسی لازم صورت بگیرد تا موفقیت را در برنامه ای حساب شده به دست بیاوریم.

منبع: خبر فوری

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها