کد خبر: 706931
تاریخ انتشار :

پیام تسلیت مقامات نظامی کشور به رییس دفتر سیاسی حماس

رییس ستاد کل نیروهای مسلح و فرمانده کل سپاه در پیام‌های جداگانه به «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی حماس شهادت فرزندان و تعدادی از اعضای خانواده‌اش را تسلیت گفتند.

پیام تسلیت مقامات نظامی کشور به رییس دفتر سیاسی حماس
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

در پیام سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در پی جنایت بی رحمانه صهیونیست‌ها در به شهادت رساندن فرزندان و نوه های اسماعیل هنیه در پیامی نوشت: دست تبهکاران جنایت پیشه رژیم صهیونیستی، بار دیگر حادثه آفرید و در روز عید فطر، عید بندگی و سُرور مسلمانان جهان، در اقدامی که ناشی از ضعف و زبونی و استیصال سران تروریست این رژیم است، ۶ تن از فرزندان و نوادگان جنابعالی را به شهادت رساند و برگ دیگری بر پرونده‌ی سیاه جنایات آنها افزود.

در ادامه این پیام آمده است: بی‌شک انتقام این جنایت و شهادت هزاران انسان بی‌گناه غزّه به نصّ صریح کلام خداوند تبارک بی پاسخ نخواهد ماند و با دستان پرتوان رزمندگان دلاور مقاومت اسلامی، به سزای اعمال ننگین‌شان خواهند رسید.

وی در پیام خود تاکید کرد: این اقدامات تروریستی نه تنها ناشی از اقتدار رژیم صهیونیستی نمی‌باشد، بلکه نشانه‌ی سردرگمی، استیصال و ناتوانی آنها در تغییر محاسبات مردم مقاوم فلسطین و مجاهدان فلسطینی است.

شهادت مظلومانه فرزندان جنابعالی ترجمان شکست دشمن برابر مردم تاریخ ساز غزه است

در پیام سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آمده است: شهادت مظلومانه فرزندان برومند و شجاع جنابعالی " حازم، امیر و محمد اسماعیل هنیه " و نیز ۳ تن از نوه‌های عزیز و دلبندتان در جنایت تروریستی حمله هوایی رژیم صهیونیستی به خودروی غیر نظامی حامل آنان در " اردوگاه الشاطی" در غرب شهر غزه که ترجمان شکست دشمن برابر صبر و مقاومت مردم مقاوم و تاریخ ساز غزه و فلسطین قهرمان است را تبریک و تسلیت می‌گویم.

در ادامه این پیام آمده است: همانطور که جنابعالی در اوج صلابت گفته‌اید " این دردها و خون‌ها، آینده و آزادی ملت و مسئله فلسطین و امت اسلام را می‌سازد" و بی‌شک باور و اراده‌ای که بر سر آرمان و عقیده استوار است و کوه‌ها را متلاشی می‌کند، تحت تاثیر این جنایات خدشه‌دار نخواهد شد، و در هم آمیختن خون‌های پاک مجاهدان مقاومت و مردم غزه و شهدای خاندان مکرم هنیه، ایمان رهبران حماس و ملت فلسطین را قوی‌تر و راه پیروزی بر دشمن صهیونیستی و آزادی قدس و مسجد الاقصی را روشن‌تر خواهد ساخت.

فرمانده کل سپاه تاکید کرد: رمز پیروزی شما و یکایک رزمندگان مومن و شجاع مقاومت فلسطین، حمایت و همراهی مردم در سنگری واحد و مقتدر است که خون‌های مطهر و قدرت ساز بیش از ۳۳ هزار شهید قدس آن را یاری کرده و نسل کشی، ترور و وحشی‌گری رژیم جلاد و جعلی صهیونیستی را بی اثر کرده است به گونه ای که قادر نخواهند بود برای فرار از باتلاق مرگبار و هولناک غزه راه نجاتی برای خود بیابند.

سرلشکر سلامی در پیام خود آورده است: به فضل الهی، ثبات قدم و عزت شکست ناپذیر حماس و غزه با پشتیبانی جبهه مقتدر مقاومت اسلامی منطقه، باشکوه و عظمت خیره کننده به مبارزه و مقابله سرنوشت‌ساز با دشمن صهیونیستی ادامه می‌دهد و حامیان رژیم گرگ صفت و اشغالگر نیز نخواهند توانست این موجود پلید، محتضر و رو به اضمحلال را احیا و برای تداوم وحشی‌گری و ارتکاب جنایات جنون آمیز سرپا نگه دارند.

منبع: ایرنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها