کد خبر: 706934
تاریخ انتشار :

ادعای وال‌استریت‌ژورنال درباره تماس مستقیم رئیس سیا با حماس

یک روزنامه آمریکایی مدعی شده رئیس سیا اقدام به برقراری تماس مستقیم با مقام‌های حماس برای برقراری آتش‌بس در غزه کرده است.

ادعای وال‌استریت‌ژورنال درباره تماس مستقیم رئیس سیا با حماس
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

روزنامه آمریکایی وال‌استریت‌ژورنال مدعی شده است ویلیام برنز، رئیس سیا در چارچوب تلاش‌های خود برای برقراری آتش‌بس در غزه در حال برقراری تماس‌های مستقیم با حماس است.

این روزنامه مدعی شده که ویلیام برنز در قاهره طرح اخیر آمریکا برای آتش‌بس در غزه را به مقام‌های حماس، قطر و مصر ارائه کرده است. این در حالی است که جنبش حماس دریافت هر گونه طرح جدیدی از آمریکا درباره آتش‌بس در غزه و تبادل اسرا را تکذیب کرده است.

جنبش مقاومت اسلامی حماس تاکید کرد ترور رهبران این جنبش و فرزندان و خانواده‌های آنان، تلاشی نافرجام از سوی دشمن شکست خورده در میدان تحت ضربات و کمین‌های سخت مقاومت علیه ارتش بزدل و جنایتکار آن است و این جنایت هرگز نمی‌تواند اراده و پایداری ملت بزرگ فلسطین در نوار غزه را تحت در هم شکند، بلکه عزم آنان را برای ادامه نبرد تا بیرون راندن اشغالگران و تحقق خواسته‌های ملت اعم از آزادی و بازگشت جزم‌تر خواهد کرد.

این جنبش افزود: اگر دشمن گمان می‌کند جنایات و نسل‌کشی و بمباران‌های وحشیانه غیرنظامیان فلسطینی در نوار غزه دستاوردی برای این رژیم در جریان مذاکرات پس از شکست مفتضحانه در تحقق اهداف خود محقق خواهد کرد، کاملا به اشتباه رفته است، زیرا این خون‌های پاک و این فداکاری‌ها و جانفشانی‌ها موجب حمایت هرچه بیشتر ملت از مقاومت خواهد شد و مقاومت علیه دشمن را شدت خواهد بخشید و عزم مجاهدان را در این سرزمین برای بیرون راندن اشغالگران و نابودی این رژیم جزم‌تر می‌کند.

منبع: تسنیم

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها