کد خبر: 709824
تاریخ انتشار :

توان موشکی حزب‌الله لبنان به روایت رئیس شورای امنیت داخلی اسرائیل

رئیس شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در سخنانی به توان موشکی بالای حزب‌الله و قدرت آن برای هدف قرار دادن سراسر سرزمین‌های اشغالی اذعان کرد.

توان موشکی حزب‌الله لبنان به روایت رئیس شورای امنیت داخلی اسرائیل
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه‌نیوز، به نقل از شبکه المیادین، «تزاچی هانگبی» رئیس شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در این باره اعتراف کرد: اگر حزب‌الله بخواهد که تمام اسرائیل را هدف قرار دهد، می‌تواند چنین کاری را انجام دهد.

وی گفت: حزب‌الله ده‌ها هزار موشک نقطه‌زن در اختیار دارد.

با آغاز عملیات «طوفان الاقصی»، حزب‌الله لبنان در راستای درگیر کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در نوار غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین اشغالی کرده است.

در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.

از ابتدای عملیات حزب‌الله در شمال فلسطین اشغالی، شمار زیادی از شهرک‌نشینان صهیونیست در این منطقه ناگزیر به ترک خانه‌های خود شده‌اند و بر اساس گزارش رسانه‌های صهیونیستی، بیشتر ساکنان مانده در این منطقه، از مشکلات روحی و روانی رنج می‌برند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی همچنین به هزینه سنگین جنگ برای این رژیم در همه زمینه‌ها از جمله اقتصادی در شهرک‌های صهیونیست نشین شمال فلسطین اشغالی و به ویژه بخش کشاورزی اذعان کرده‌اند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها