کد خبر: 648038
تاریخ انتشار :

تصویر جنجالی از همسر مهران مدیری که تکذیب شد

شهرزاد مدیری دختر مهران مدیری به عکس منتسب به مادرش که در شبکه های اجتماعی منتشر شده، واکنش نشان داد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

مهران مدیری یکی از بهترین کارگردان های طنز ایران است که مجموعه هایی مانند پاورچین و برره و قهوه تلخ نمونه ای بسیار مشخص از هنرمندی اوست.مهران مدیری چند سالیست برنامه ی دورهمی را اجرا میکند که مخاطبان بسیار زیادی دارد.تسلط مهران مدیری در مجری گری بسیار قابل ستایش است. مهران مدیری در زمینه کارگردانی نیز آثار خوبی را از خود برجای گذاشته است. مهران مدیری دو فرزند دارد و خودش می گوید که بسیار حواس پرت است.

تاکنون هیچ تصویر رسمی ای از همسر مهران مدیری منتشر نشده اما مدتی است عکسی در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود که گفته می شود مربوط به همسر این چهره ی مشهور است. در حقیقت، شباهت زن داخل این عکس به شهرزاد مدیری ، دختر مهران مدیری سبب شده برخی او را همسر مهران مدیری بدانند.

شهرزاد مدیری در یک لایو اینستاگرامی مشترک با دوست خود، نغمه مرادآبادی، نوازنده ی تار، به صحبت درباره ی موضوعات مختلفی پرداخت و آن ها در بخشی از این گفتگو درباره ی تصویر منتسب به همسر مهران مدیری نیز صحبت کردند.

نغمه مرادآبادی دراینباره گفت: «چند وقت پیش عکسی را در فضای مجازی دیدم که نوشته شده بود همسر مهران مدیری و من خیلی تعجب کردم و گفتم که این مادر شهرزاد نیست و اگر قرار بود مادر شهرزاد خودش را نشان دهد و علاقه داشت به این کار، حتماً عکسی را منتشر می کرد و نمی دانم واقعاً چرا در تلاشید که ببینید مادر شهرزاد کیست.»

شهرزاد مدیری هم در پاسخ گفت: «جالبی ماجرا اینجا است که مامان من هم عکس را فرستاد و به من زنگ زد و گفت شهرزاد مردم حق دارند بندگان خدا، به خاطر اینکه منی که مامان تو ام دارم میگم این خانم واقعاً ته چهره ی تو را دارد و واقعاً شبیه من بود.»

مهران مدیری

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها