کد خبر: 651315
تاریخ انتشار :

رونمایی سحر دولتشاهی از فرزندش با خواننده معروف | خوشحالی سحر دولتشاهی از مادر شدنش

​سحر دولتشاهی عکسی با یک کودک در فضای مجازی منتشر کرده است که نظر کاربران را به خود جلب کرده است و شایعاتی در مورد اینکه این نوزاد فرزند خود اوست به راه افتاده است.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

سحر دولتشاهی به تازگی ازدواجش با همایون شجریان را علنی کرده است. سحر دولتشاهی اخیرا با بازی در سریال های می خوام زنده بمانم و قورباغه تواناییش را بیش از پیش نشان داده است. سحر دولتشاهی عکسی از خودش در فضای مجازی منتشر کرده که با ادیت عکس بچگیش را در کنار عکس حال حاضرش گذاشتند و این تصور را ایجاد کرده که یک  کودک را در آغوش گرفته است و این ماجرا حواشی زیادی را ایجاد کرده است .سحر دولتشاهی عکسی از خودش در کنار آزاده صمدی منتشر کرده و تولد اورا تبریک گفته است. سحر دولتشاهی عکسهایی با لباس انگلیسی از خودش منتشر کرده است که مشغول بازی در تئاتر موزیکال بینوایان است .این استایل متفاوت سحر دولتشاهی نظر کاربران را به خود جلب کرده است و حواشی در رابطه با مهاجرتش ایجاد کرده است.

بیوگرافی سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی متولد 16 مهر 1358 تهران بازیگرِ سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است. او فارغ التحصیل رشته های ادبیات نمایشی و مترجمی زبان فرانسه می باشد. مادرش نائیب رئیس فدراسیون شنا و پدرش مهندس و در تورهای دوچرخه سواری در ایران و خارج از کشور فعال است.سحر دولتشاهی عکسی از خودش در کنار پدر و مادرش منتشر کرده و بعد از چند سال از خانواده اش رونمایی کرده است.

برترین‌ها

گریه های اشکان خطیبی برای همسرش در اینستاگرام | همسر اشکان خطیبی او را ترک کرد 

 

فعالیت هنری سحر دولتشاهی

فعالیت خود را از اوخره دهه 70 با تئاترهای دانشجویی کارش را شروع کرد.شروع حرفه ای در تئانر هم در سال 79 و 80 بود که از همین عرصه به فیلم فرزند صبح در سال 1383 معرفی شد و اولین حضور سینمایی خود را تجربه کرد، سپس با سریال کتابفروشی هدهد مرضیه برومند در سال 1386 نیز وارد قاب تلویزیون شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها