کد خبر: 621222
تاریخ انتشار :

ثبت‌ نام مجدد مسکن ملی کی آغاز می‌شود؟

معاون مسکن و ساختمان ازآغاز ثبت‌ نام مجدد مسکن ملی از هفدهم خرداد خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

از هفدهم خرداد ماه ثبت نام مسکن ملی آغاز می شود.مسکن ملی به منظور کاهش قیمت مسکن ساخته شد.مسکن ملی در سال های اخیر با افزایش قیمت رو به رو بوده است.از زمان احمدی نژاد مسکن ملی ساخته شد. آخرین خبر از مسکن ملی را با ما بخوانید.

معاون مسکن و ساختمان گفت: تسهیلات مسکن ملی از ۱۰۰ به ۱۵۰ میلیون تومان افزایش یافته است ضمن آنکه ثبت‌نام مجدد طرح اقدام ملی مسکن از ۱۷ خرداد امسال در ۲۳۰ شهر آغاز خواهد شد.

محمود زاده افزود: زمین احداث مسکن ملی در ۲۳۰ هزار شهر تامین شده و از هفته آینده مرحله مجدد ثبت‌نام در شهر‌هایی که زمین برای آنها تامین شده آغاز خواهد شد.

 

محمود زاده اضافه کرد: با مصوبه دولت تسهیلات اختصاص یافته به مسکن ملی از ۱۰۰ به ۱۵۰ میلیون تومان افزایش یافته است و تولید مستمر مسکن در دستور کار است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه عملیات اجرایی احداث ۵۳۰ هزار واحد مسکن ملی در کشور آغاز شده است از افتتاح مرحله دوم مسکن ملی تا پایان خرداد خبر داد.

مرحله نخست افتتاح‌های طرح اقدام ملی مسکن آبان‌ماه سال گذشته انجام شده بود.

پیشتر معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی از بهره‌برداری افزون بر ۳۵ هزار واحد مسکن مهر و طرح اقدام ملی در آینده نزدیک خبر داد و گفت: درحال‌حاضر زمین مورد نیاز برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن در ۲۳۰ شهر کشور تامین شده است.

منبع: شبکه خبر

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

Markets