کد خبر: 695896
تاریخ انتشار :

حماس از طرح «پیشگامان طوفان الاقصی» رونمایی کرد

جنبش حماس فلسطین از تاسیس «پیشگامان طوفان الاقصی» با هدف مشارکت همه مردم فلسطین در این نبرد و روند مبارزه با اشغالگری و آزادی قدس و مسجدالاقصی خبر داد.

حماس از طرح «پیشگامان طوفان الاقصی» رونمایی کرد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، جنبش حماس روز گذشته با صدور بیانیه‌ای از تاسیس «پیشگامان طوفان الاقصی» خبر داد که راه‌اندازی آن از لبنان آغاز می‌شود.

حماس با رونمایی از این طرح از فرزندان ملت فلسطین خواست تا در سایه جنگ ویرانگری که دشمن اشغالگر علیه غزه به راه انداخته، به پیشگامان طوفان الاقصی بپیوندند.

در بیانیه حماس به این منظور آمده است، این اقدام در چارچوب تاکید بر نقش ملت فلسطین در همه مکان‌ها در مقاومت مقابل اشغالگری با همه ابزارهای ممکن و مشروع و نیز در چارچوب تکمیل دستاوردهای عملیات طوفان الاقصی است. این طرح به این منظور راه‌اندازی شده که مردان و جوانان ما در پروژه مقاومت در برابر اشغالگری شرکت و از توانایی‌ها و قابلیت‌های علمی و فنی خود در این زمینه استفاده کنند.

جنبش حماس فلسطین در لبنان از همه فرزندان ملت فلسطین خواست تا به پیشگامان طوفان الاقصی بپیوندند و در ساختن آینده آرمان فلسطین و نیز آزادسازی قدس و مسجدالاقصی مشارکت داشته باشند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها