کد خبر: 699849
تاریخ انتشار :

پاسخ امارات به نتانیاهو برای پرداخت دستمزد کارگران فلسطینی: از زلنسکی پول بگیر

صد آنلاین | یک منبع اسرائیلی آگاه گفته است بن زاید در پاسخ به درخواست نتانیاهو برای پرداخت دستمزد کارگران فلسطینی در اراضی اشغالی، او را به زلنسکی حواله کرد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش صد آنلاین ، آکسیوس گزارش داد که محمد بن زاید آل نهیان، رئیس امارات متحده عربی، درخواست بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل برای پرداخت دستمزد کارگران فلسطینی ممنوع الورود به اراضی اشغالی را رد کرد.

این وب سایت به نقل از یک مقام اسرائیلی که نخواست نامش فاش شود نوشت که نتانیاهو چند هفته پیش به محمد بن زاید مراجعه کرد و از او خواست با پرداخت دستمزد کارگران فلسطینی که پس از عملیات ۷ اکتبر از ورود به اراضی اشغالی منع شده‌اند، موافقت کند.

 

 

این وب سایت افزود که رئیس امارات به درخواست نتانیاهو به طعنه پاسخ داد و گفت: از زلنسکی پول بخواهید.

این منبع خاطرنشان کرد که بن زاید از باور نتانیاهو مبنی بر اینکه امارات بهای تصمیم اسرائیل برای جلوگیری از ورود کارگران فلسطینی به اراضی اشغالی و محروم کردن آن‌ها از شغل را بپردازد، شوکه شده است.

به گزارش آکسیوس، بن زاید گفت که زلنسکی پول زیادی از کشور‌های اروپایی دریافت می‌کند و می‌تواند به نتانیاهو کمک کند.

دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی و سفارت امارات در واشنگتن از اظهار نظر درباره صحت این خبر خودداری کردند.

اسرائیل در ۱۰ اکتبر تمام مجوز‌های کار صادر شده برای ساکنان غزه که در اراضی اشغالی مشغول کار بودند را لغو کرد، زیرا گزارش‌های محلی حاکی از آن است که حدود ۱۸۵۰۰ فلسطینی از غزه مجوز کار در اسرائیل داشتند و در نتیجه با وجود شرایط خطرناک نوار غزه بیکار و به اردوگاه‌های غزه تبعید شدند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها