کد خبر: 705821
تاریخ انتشار :

المالکیه با خمپاره هدف قرار گرفت

حزب‌الله لبنان اعلام کرد که چند مرکز نظامی دیگر ارتش رژیم صهیونیستی را در شمال سرزمین‌های اشغالی هدف قرار داده است.

المالکیه با خمپاره هدف قرار گرفت
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش مشرق به نقل از النشره، حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌هایی از حمله‌های جدید خود به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

اداره اطلاع‌رسانی جنگی حزب‌الله لبنان بیان کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۳:۳۰ عصر امروز شنبه شانزدهم مارس ۲۰۲۴ موضع المالکیه را با خمپاره هدف قرار دادند و آن را به صورت مستقیم مورد اصابت قرار دادند.

همچنین ساعت ۳:۴۰ عصر امروز نیز موضع صهیونیستی «السماقه» واقع در تپه‌های اشغالی کفرشوبا از سوی رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان با تسلیحات موشکی هدف قرار داده شد.

در بیانیه دیگر حزب‌الله لبنان نیز آمده است: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۳:۴۲ عصر امروز شنبه شانزدهم مارس ۲۰۲۴ موضع الرمثا واقع در تپه‌های اشغالی کفرشوبا را با تسلیحات موشکی هدف قرار دادند و آن را به صورت مستقیم مورد اصابت قرار دادند.

پیش از نیز حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرده بود که عصر امروز پادگان صهیونیستی «رامیم» را با موشک برکان هدف قرار داده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها