کد خبر: 709667
تاریخ انتشار :

توجه ویژه کمپین ترامپ به نیکی هیلی به عنوان معاون

پایگاه خبری آکسیوس گزارش داد نیکی هیلی رقیب سابق دونالد ترامپ مورد توجه ویژه کمپین وی به عنوان معاون قرار گرفته است.

توجه ویژه کمپین ترامپ به نیکی هیلی به عنوان معاون
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، پایگاه خبری آکسیوس به نقل از منابع آگاه گزارش داد نیکی هیلی رقیب سابق دونالد ترامپ مورد توجه ویژه کمپین رئیس جمهور سابق به عنوان معاون قرار گرفته است.

براساس این گزارش، ترامپ اگر متقاعد شود که هیلی می تواند به او برای پیروزی در انتخابات کمک کند، ممکن است هیلی را به عنوان معاون خود منصوب کرده و از زندانی شدن احتمالی و لاپوشانی دهها میلیون هزینه در صورت شکست در انتخابات، خودداری کند.

چندی قبل نیکی هیلی سفیر اسبق آمریکا در سازمان ملل با تعلیق کارزار انتخاباتی خود، رسما میدان رقابت در انتخابات مقدماتی را به دونالد ترامپ واگذار کرد.

هیلی پیشتر گفته بود از اینکه ترامپ نامزد جمهوری خواهان ریاست جمهوری است لذت می‌برد.

وی اظهار کرد: من به او تبریک می گویم و برایش آرزوی سلامتی می‌کنم. برای هر کسی که رئیس جمهور آمریکا شود آرزوی سلامتی دارم. کشور ما آنقدر باارزش است که نباید اجازه داد تفاوت‌ها ما را از هم جدا کند.

این در حالی است که نیکی هیلی پیش از کناره گیری از رقابت های انتخاباتی از اظهارنظر درباره اطاعت کردن ترامپ از قانون اساسی آمریکا در صورت راه یابی دوباره به کاخ سفید، خودداری کرد و تنها گفت: نمی دانم!

وی تصریح کرد زمانی که شما درباره انتقام جویی صحبت می کنید و به دنبال اثبات بی گناهی و توجیه تخلفات خود هستید، این به چه معناست؟ من نمی دانم این یعنی چه. و تنها او (ترامپ) می تواند به این سوال پاسخ دهد.

در اوایل ماه مارس جو بایدن و دونالد ترامپ موفق به کسب نامزدی دموکرات ها و جمهوری خواهان برای انتخابات ریاست جمهوری 2024 آمریکا شدند تا نخستین رویارویی دوباره دو نامزد انتخاباتی در حدود 70 سال اخیر در تاریخ این کشور رقم بخورد.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در پنجم نوامبر سال 2024 (15 آبان 1403) برگزار می شود. نتایج نظرسنجی‌های جدید نشان می‌دهد جو بایدن رئیس جمهور آمریکا پیشتازی بسیار اندکی نسبت به دونالد ترامپ دارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها