کد خبر: 662881
تاریخ انتشار :

شرور مسلح در جنوب کشور بازداشت شد

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان عنبرآباد از دستگیری شرور مسلح خطرناک جنوب کشور در محل مخفیگاهش درجنوب استان خبر داد و گفت: متهم سابقه گروگانگیری و آتش کشیدن ماشین آلات یکی از معادن را درکارنامه سیاه خود به ثبت رسانده است.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

ابراهیم سلیمانی از دستگیری شرور مسلح خطرناک جنوب کشور در محل مخفیگاهش درجنوب استان خبر داد و اظهار کرد: پس از انجام یکسری اقدامات منسجم اطلاعاتی از سوی سربازان گمنام امام زمان (عج)در اداره کل اطلاعات استان کرمان، شامگاه روز گذشته متهم در محل مخفیگاهش در یکی از شهرهای جنوبی استان بازداشت شد.

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان عنبرآباد بیان کرد:در این عملیات یک قبضه سلاح جنگی به همراه مقادیری مهمات از متهم کشف و ضبط شده است.

وی اعلام کرد:متهم سابقه شرارت های متعددی طی سال های اخیر از جمله قتل، گروگانگیری مسلحانه، تیراندازی های متعدد و قدرت نمایی با سلاح در پرونده سیاه خود به ثبت رسانده است.

دادستان عنبرآباد اضافه کرد: این شرور سابقه دار در آخرین شرارت خود درچندماه اخیر اقدام به آتش زدن ۴دستگاه ماشین آلان سنگین در یکی از معادن جنوب استان باهدف ایجاد رعب و وحشت، اخاذی و اخلال در نظام تولید و صنعت کرده بود .

سلیمانی هشدار داد:پاسخ دستگاه قضایی به اراذل و اوباش و افراد شرور، سخت، قاطع، بازدارنده و عبرت آموز خواهد بود و اجازه نخواهیم داد این افراد امنیت جامعه را به مخاطره بیاندازند.

وی با قدردانی از هوشیاری و عملکرد جهادی سربازان گمنام امام زمان (عج ) در اداره اطلاعات جیرفت و همکاری کارگاهان پلیس آگاهی عنبرآباد که مدافع امنیت شهروندان هستند، گفت: مبارزه با جرائم خشن از مطالبات به حق مردم است و دادستانی در این خصوص از هیچ کوششی فروگذار نیست.

دادستان عنبرآباد در پایان گفت: رسیدگی به این پرونده‌ در شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد خارج از نوبت انجام خواهد شد.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها