کد خبر: 680149
تاریخ انتشار :

نگاه تحلیلگر/گفتگوی نامه‌نیوز با کریمی‌اصفهانی

مجلس ضعیف عمل کرد|مردم قوتی در این مجلس ندیدند

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: مجلس در دوره ای که گذشت عملکرد ضعیفی را از خود نشان داد و مردم قوت و قدرت از عملکرد این مجلس مشاهده نکردند.

مجلس ضعیف عمل کرد|مردم قوتی در این مجلس ندیدند
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

گروه سیاست نامه نیوز: تا انتخابات مجلس شورای اسلامی کمتر از 9 ماه زمان باقی است. قریب به اتفاق کارشناسان معتقدند عملکرد دولت و مجلس قطعا بر قضاوت مردم پای صندوق های رأی تأثیر می گذارد.

احمد کریمی اصفهانی در گفتگو با نامه نیوز درباره تأثیر عملکرد دولت بر رأی مردم در انتخابات مجلس گفت: قطعا این طور نیست که عملکرد هر دستگاهی منحصرا مربوط به خودش باشد؛ به عبارت دیگر قوت و ضعف یک قوه بر سایر قوا نیز اثر می گذارد. این اصل فقط در ایران نیست بلکه در همه کشورهایی که انتخابات در آنها برگزار می شود، همین مسئله صادق است.

وی افزود: وقتی قوه مجریه یا قوه مقننه نتواند پاسخ گو باشد و حداقل های زندگی مردم را فراهم کند به طور طبیعی اثرش را در قوه دیگر هم خواهد گذاشت. ما این طور فکر نکنیم که فقط عملکرد قوه مجریه می تواند روی نتیجه انتخابات قوه مقننه اثر بگذارد بلکه برعکس آن نیز می تواند رخ دهد یعنی عملکرد قوه مقننه قطعا بر انتخابات ریاست جمهوری اثر خواهد داشت.

این فعال سیاسی اصولگرا اظهار کرد: عامه مردم به صورت دقیقه و موشکافانه عملکرد هر قوه را به شکل اختصاصی رصد نمی کنند بنابراین هنگام رأی دادن کلیت کار مجلس و دولت را درنظر می گیرند و می سنجند. طبعا اگر هر قوه ای خوب کار نکند، این مسئله اثرش را روی انتخابات بعدی می گذارد.

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری اظهار کرد: مجلس در دوره ای که گذشت عملکرد ضعیفی را از خود نشان داد و مردم قوت و قدرت از عملکرد این مجلس مشاهده نکردند بنابراین این موضوع نیز یکی از معیارهایی خواهد بود که مردم زمان انتخابات آن را لحاظ خواهند کرد و براساسش تصمیم می گیرند که به چه کسی رأی دهند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها