کد خبر: 685190
تاریخ انتشار :

شوک بزرگ به رئال: امباپه در یک قدمی تمدید

کی لیان امباپه و ناصر الخلیفی امروز در کمپ ورزشی پی اس جی دیدار کردند و همه چیز نشان می‌دهد او قراردادش را تمدید خواهد کرد.

شوک بزرگ به رئال: امباپه در  یک قدمی تمدید
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، از صبح امروز شاهد تغییراتی بزرگ در پی اس جی هستیم و رابطه کیلیان امباپه و باشگاه به یکباره بهبود پیدا کرد.

این یک فصل جدید در پرونده امباپه است. اگرچه به نظر نمی‌رسید که وضعیت او با پاری سن ژرمن به این زودی‌ها درست شود، اما تغییرات جدیدی ایجاد شده که همه را شوکه کرد.

باشگاه فرانسوی امروز با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که این مهاجم 24 ساله دیگر قرار نیست با مازادها تمرین کند و به تمرینات تیم اصلی بازمی‌گردد: «پس از صحبت‌های بسیار سازنده و مثبت با کیلیان امباپه قبل از بازی پاری سن ژرمن - لوریان، این بازیکن امروز صبح در تمرین تیم اول شرکت کرد.» 

امباپه نزدیک به یک ماه پیش از تیم اول کنار گذاشته شد و از آن زمان تا شب گذشته چیزی تغییر نکرده بود. او در تور ژاپن نبود و در هیچ یک از بازی‌های دوستانه پیش فصل هم شرکت نکرد اما الان اوضاع کاملا فرق کرده است.

 

این تحولات در راستای نزدیک شدن احتمالی باشگاه و بازیکنی است که به جدایی نزدیک بود ولی حالا دور از ذهن نیست که قراردادش را تمدید کند. دیروز او در پارک دو پرنس در حال تماشای بازی پی اس جی-لوریان به همراه برادرش و عثمان دمبله دیده شد و امروز هم پس از هفته ها با تیم اول تمرین کرد.

پاری سن ژرمن قبلا تاکید کرده بود که امباپه یا باید تمدید کند یا همین تابستان برود. بازیکن اصرار به ماندن دارد و به نظر دو طرف به یک راه حل برای خروج از این معضل رسیده اند.

قرارداد جدید می‌تواند همراه با بند جدایی با رقمی مشخص برای تابستان بعد باشد تا امباپه حداقل رایگان پی اس جی را ترک نکند.

طبق ادعای اکیپ، ناصر الخلیفی صبح امروز برای دیدار با کیلیان امباپه در شهر ورزشی پواسی حاضر شد. پس از صحبت رئیس و بازیکن، باشگاه تصمیم نهایی را خواهد گرفت و سپس آن را به لوئیس انریکه اطلاع خواهد داد. همه چیز نشان می‌دهد امباپه ماندنی است و قراردادش را نیز تمدید خواهد کرد. شوک جدید به رئال مادرید و هوادارانش.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار خبر ورزشی سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما