کد خبر: 685283
تاریخ انتشار :

حکم رسمی: رحمتی یک جلسه محروم شد!

فدراسیون فوتبال اسامی محرومین بازی‌های هفته اول را معرفی کرد.

حکم رسمی: رحمتی یک جلسه محروم شد!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، فدراسیون فوتبال ایران که ساعتی بعد از مسابقات هفته اول لیگ برتر با صدور دستور موقت، چند بازیکن و مربی را محروم کرده بود، حالا حکم نهایی را صادر کرد.

مشکیاین متنی است که در خروجی وبسایت فدراسیون آمده است:

بولت سرشاخه دیدار تیم‌های نساجی مازندران و پیکان تهران در هفته اول لیگ برتر فوتبال برگزار و از سوی سیدمهدی رحمتی، سرمربی تیم نساجی مازندران، تخلفاتی مبنی بر رفتار غیرورزشی و بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه رخ داد. وی به یک جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت 2 میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی قابل تجدید نظر است (با صدور این رای دستور موقت صادره به شماره 39510 ملغی می‌شود).

بولت سرشاخه منصور باقری، بازیکن تیم پیکان تهران، به دلیل افترا، توهین از طریق مصاحبه بعد از بازی به یک جلسه محرومیت تعلیقی و پرداخت 300 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی از حیث محرومیت قطی و از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.

بولت سرشاخه مسابقه تیم‌های پرسپولیس تهران و آلومینیوم اراک برگزار و از سوی مجتبی حسینی، سرمربی تیم آلومینیوم اراک، تخلفاتی مبنی بر افترا، توهین از طریق مصاحبه بعد از بازی نسبت به داور مسابقه رخ داد. وی به یک جلسه محرومیت تعلیقی از همراهی تیم تا پایان فصل و پرداخت 500 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی از حیث محرومیت قطی و از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.

بولت سرشاخه سید مهران موسوی، بازیکن تیم آلومینیوم اراک، به دلیل افترا، توهین از طریق مصاحبه بعد از بازی نسبت به داور مسابقه باید 300 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. وی به مدت یک جلسه محرومیت تعلیقی تا پایان فصل محکوم شد. این رأی از حیث محرومیت قطی و از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها