کد خبر: 685809
تاریخ انتشار :

کارت زرد عجیب: دنیا بر سر پپ خراب شد (عکس)

روز گذشته خبری غیرمنتظره منتشر شد، مبنی بر اینکه سی تی از خرید لوکاس پاک تا منصرف شده و حالا دلیل عقب‌نشینی سی تی زن‌ها فاش شده است.

کارت زرد عجیب: دنیا بر سر پپ خراب شد (عکس)
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، دیروز منچسترسیتی از خرید لوکاس پاکتا کنار کشید و این خبر بسیاری را حیرت‌زده کرد. سیتی با جذب متئو کواچیچ بخشی از خلأ به وجود آمده در خط میانی خود را رفع کرده، اما در تلاش است تا پیش از پایان مهلت نقل و انتقالات تابستانی یک هافبک بزرگ دیگر نیز به جمع نفراتش اضافه کند.

لوکاس پاکتا، ستاره برزیلی وستهم، هافبک موردنظر سیتیزن‌ها بود. وستهم این بازیکن را فصل گذشته با مبلغ 60 میلیون یورو به خدمت گرفت و گفته بود تنها در صورتی او را می‌فروشد که یک مشتری دست و دلباز پیدا کند.

منچسترسیتی از چند هفته پیش تمایل خود را برای جذب پاکتا ابراز کرد و برخی رسانه‌های انگلیسی از ارائه پیشنهاد 80 میلیون یورویی توسط این باشگاه برای جذب ستاره وستهم خبر دادند. توافقاتی نیز حاصل شد و حتی فابریتزیو رومانو هم نوشت که این انتقال در شرف نهایی شدن است و تنها باید مدارک نهایی امضا شود ولی به یکباره همه چیز منتفی شد و رسانه‌های انگلیسی اعلام کردند سیتی از خرید پاکتا عقب‌نشینی کرده و گزینه‌های دیگری را بررسی خواهد کرد.

ابتدا دیلی میل در این باره نوشت که لوکاس پاکتا به دلیل نقض قوانین شرط‌بندی، توسط اتحادیه فوتبال انگلیس تحت بازرسی قرار گرفته است. در حال حاضر تایید شده است پرونده پاکتا توسط اتحادیه در حال بررسی بوده و وستهم از این مسئله عصبانی است.

هافبک برزیلی متعجب و شوکه شده و یافته‌ها نشان می‌دهد تحقیقات مربوط به شرط‌بندی‌های داخل کشور برزیل است و در حقیقت پاکتا مستقیما هیچ دخالتی نداشته است.

مورد مشکوک پاکتا در رابطه با پرونده شرط‌بندی به بازی با استون‌ویلا در تاریخ ۱۰ مارس برمی‌گردد. در این تاریخ و در کشور برزیل، ناگهان تعداد زیادی حساب در یک سایت شرط‌بندی بزرگ ساخته شد و تمامی این حساب‌ها با بالاترین رقم ممکن بر روی کارت زرد پاکتا در این بازی شرط بستند.

ردیابی اکانت‌های ساخته شده توسط پلیس نشان داد که تمامی آنها توسط افراد بسیار نزدیک به پاکتا ایجاد شده است. پاکتا در دقیقه ۶۹ این بازی یک خطای خشن و بی‌مورد در میانه زمین بر روی بازیکن ویلا مرتکب شد و کارت زرد گرفت و همین قضیه موجب شروع تحقیقات اتحادیه فوتبال انگلیس در مورد ستاره برزیلی شده است. لوئیس هنریکه، وینگر برزیلی رئال بتیس، نیز شرایط مشابهی دارد و در برزیل تحقیقات در مورد او نیز شروع شده است.

اکنون با منتفی شدن خرید پاکتا، پپ گواردیولا به بازار فرانسه نگاه می‌کند. آخرین اطلاعات به رن اشاره دارد، تیمی که جرمی دوکو، وینگر بااستعدادی را در اختیار دارد که علاقه زیادی به منچسترسیتی دارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار خبر ورزشی سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما