کد خبر: 688100
تاریخ انتشار :

ستاره سابق بارسا با آمبولانس از ورزشگاه رفت!

آر تو رو وی دال، ستاره تیم ملی شیلی، به دلیل مصدومیت شدید در جریان بازی صبح امروز این تیم با آمبولانس ورزشگاه را ترک کرد.

ستاره سابق بارسا با آمبولانس از ورزشگاه رفت!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی شیلی صبح امروز به وقت ایران در چارچوب رقابت‌های انتخابی جام جهانی 2026 به مصاف کلمبیا رفت و با تساوی 0-0 برابر این تیم متوقف شد. 

ویدال در جریان گرم کردن پیش از شروع این بازی دچار مصدومیت شد و احساس درد داشت اما از مربیان تیمش خواست که او را از ترکیب اصلی کنار نگذارند چون می‌خواست برای تیم ملی کشورش بازی کند. 

این در حالی بود که او به وضوح احساس درد زیادی داشت اما سعی کرد بهترین عملکرد ممکن را برای شیلی به نمایش بگذارد و در نهایت در دقیقه 71 روی برخورد با لوئیس دیاز نتوانست به کارش ادامه دهد. 

این بازیکن در حالی از زمین بیرون رفت که احساس درد شدید در زانوی پای چپش به وضوح مشخص بود و باعث شد که او نتواند جلوی اشک‌هایش را از شدت درد و ناراحتی بگیرد. 

در نهایت کادر پزشکی مجبور شد ویدال را روی برانکارد به آمبولانس منتقل کند و از ورزشگاه مستقیما به بیمارستان برود تا مشخص شود که شرایط او به چه صورت است و این مصدومیت تا چه حد جدی است.

هنوز مشخص نیست که او تا چه زمانی از میادین دور خواهد بود و کادر پزشکی تیم ملی شیلی در انتظار مشخص شدن نتیجه آزمایشات این بازیکن هستند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار خبر ورزشی سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما