کد خبر: 688552
تاریخ انتشار :

بازیکن جوان گل گهر به چین می‌رود

مهاجم 20 ساله گل گهر تیم امید را در مسابقات آسیایی هانگ ژو همراهی خواهد کرد.

بازیکن جوان  گل گهر به چین می‌رود
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، فهرست 22 نفره تیم فوتبال امید ایران برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیایی هانگژو در حالی اعلام شد که نام علیرضا کوشکی، وینگر گل‌گهر سیرجان نیز در این جمع به چشم می‌خورد، اما آسیب دیدگی شدید این بازیکن کاری کرد تا رضا عنایتی مجبور شود یک بازیکن دیگر از گل‌گهر را جایگزین او کند.

کوشکی که گفته می‌شود حداقل سه هفته از میادین دور خواهد بود، با تصمیم کادر تیم فوتبال امید ایران به تهران برمی‌گردد تا زیر نظر پزشکان مورد مداوا قرار بگیرد، اما عنایتی جایگزین او را هم از گل‌گهر سیرجان دعوت کرده تا به چین برود.

سعید سحرخیزان که سال گذشته در هوادار تهران درخشید و در نقل و انتقالات تابستانی راهی گل‌گهر سیرجان شد، با تصمیم عنایتی جایگزین علیرضا کوشکی شده و قرار است به چین برود تا تیم امید ایران را در مسابقات آسیایی هانگژو همراهی کند.

سحرخیزان که در آخرین مسابقه گل‌گهر قبل از فیفا دی مقابل ملوان انزلی گلزنی کرد و پس از آن اخراج شد، در نخستین بازی تیم فوتبال امید ایران در رقابت‌های قهرمانی هانگژو که از ساعت 15 امروز مقابل عربستان آغاز شده، حضور ندارد ولی از دومین بازی احتمالا در دسترس عنایتی خواهد بود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها