کد خبر: 689099
تاریخ انتشار :

این جاست که همه حسرت بارسلونا را می‌خورند

نیمکت بارسلونا نسبت به فصول گذشته جهشی فوق العاده داشته و شاید هیچ تیمی در لالیگا چنین ذخیره های طلایی نداشته باشد. نیمکتی کاملا رشک برانگیز.

این جاست که همه حسرت بارسلونا را می‌خورند
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، یکی از محاسن قابل توجه بارسا 24-2023 نیروهای بالقوه روی نیمکت آن است که از کیفیت فنی بالاتری نسبت به بازیکنان ذخیره فصول گذشته برخوردارند و قادر به ارائه راه حل های فوری در زمین هستند. در هفت بازی رسمی فصل جاری، بازیکنان تعویضی سه گل و یک پاس گل داده اند اما در عین حال پویایی و روند بازی نیز کاملا به سود بارسا تغییر کرده است.

در مقابل کادیز، ژاوی از دقیقه 68 و با نتیجه مساوی بدون گل، بازیکنان تعویضی را را به زمین فرستاد و بارسا در 10 دقیقه پایانی ورق را برگرداند و گل دوم را نیز فران تورس تعویضی زد. در مقابل ویارئال نیز همین اتفاق افتاد. آبی و اناری ها در دقیقه 50 با نتیجه 3-2 برابر میزبان خود عقب بودند اما حضور بازیکنان تعویضی از دقیقه 63 به بعد، جان دوباره ای به تیم داد و با گل دیگری از فران تورس به بارسا 4-3 پیش افتاد.

مقابل اوساسونا، بارسا در دقیقه 76 با تساوی 1-1 متوقف شده بود و پیروزی (1-2) در دقیقه 85 با حضور سه تعویضی، فران، کانسلو و ژوائو فلیکس به دست آمد. در مقابل بتیس (5-0)، رافینیا برای کمک به پیروزی وارد زمین شد و در مقابل سلتا، گاوی در دقیقه 36 از روی نیمکت به زمین رفت تا جای دی یونگ مصدوم را بگیرد و روی گل سوم و برتری بارسا پاس گلی طلایی به کانسلو داد.

نیمکت نشینانی که قطعا در ادامه فصل توقع بیشتری دارند ومی خواهند که ژاوی به آنها توجه بیشتری برای حضور در ترکیب ثابت نشان دهد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار اخبار خبر ورزشی سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    اخبار روز سایر رسانه ها

    پر بازدیدها