کد خبر: 695801
تاریخ انتشار :

شوک به سپاهان: 4 و 2 جلسه محرومیت دو بازیکن!

کمیته انضباطی ای اف‌ سی رای سنگین و محرومیت طولانی برای دو بازیکن سپاهان در نظر گرفت.

شوک به سپاهان: 4 و 2 جلسه محرومیت دو بازیکن!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال سپاهان در شرایطی که باید از ساعت 21:30 امشب در ورزشگاه ملک عبدالعزیز آخرین مسابقه مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را مقابل الاتحاد عربستان برگزار کند و جدال سرنوشت‌سازی را برای راهیابی به مرحله یک هشتم نهایی انجام بدهد، هادی محمدی و محمدجواد حسین‌نژاد را به‌خاطر اخراج در دیدار قبلی در اختیار ندارد و ژوزه مورایس نمی‌تواند از این دو بازیکن بهره ببرد.

محمدجواد حسین‌نژاد، پدیده این فصل سپاهان در دقیقه 42 دیدار هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل نیروی هوایی عراق به‌خاطر تکل خشن روی ساق پای بازیکن حریف با کارت قرمز مستقیم از سوی عبدالرحمن جاسم، داور قطری مواجه شد.

در دقیقه 90 همین مسابقه نیز که هفته قبل در ورزشگاه آزادی انجام شد، هادی محمدی با وجود پیشتازی سپاهان از نظر نتیجه، بی‌دلیل و با حرکت بچه‌گانه وارد یک درگیری شد و بیش از 30 ثانیه به اشتباه خود و اصرار به درگیری با سه بازیکن حریف ادامه داد تا در نهایت به‌خاطر ضربه به یکی از آن‌ها کارت قرمز بگیرد.

کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا که همواره حساسیت خاصی روی اخراج‌ها و دلایل آن دارد و به بررسی دقیق تخلفات انضباطی بازیکنان می‌پردازد، حالا رای به محرومیت و جریمه مالی حسین‌نژاد و هادی محمدی داده است.

بنابر اعلام کمیته انضباطی ای‌اف‌سی، هادی محمدی علاوه بر جریمه مالی هزار دلاری، با محرومیت سنگین 4 جلسه‌ای مواجه شد که این میزان محرومیت تاکنون برای هیچ‌کدام از بازیکنان ایرانی در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا اتفاق نیفتاده بود و با این اوصاف، محمدی فقط در صورت صعود سپاهان به فینال می‌تواند در آن مسابقه بازی کند!

همچنین محمدجواد حسین‌نژاد نیز ضمن اینکه هزار دلار جریمه مالی شده، 2 جلسه از همراهی سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا محروم است تا علاوه بر مسابقه امشب مقابل الاتحاد، در صورت صعود طلایی پوشان به دور یک هشتم نهایی نیز بازی بعدی را از دست بدهد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها