کد خبر: 695933
تاریخ انتشار :

حالم از این همه تعریف از بل ین گام به هم می‌خورد!

کارشناس ال‌ چی رین گی تو معتقد است که این همه تعریف و تمجید از جود بل ین گام اغراق‌آمیز است و او هنوز نتوانسته خودش را ثابت کند.

حالم از این همه تعریف از بل ین گام به هم می‌خورد!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که این روزها همه از جود بلینگام تعریف می‌کنند، فران گاریدو، مربی فوتبال و کارشناس ال‌چیرینگیتو، گفت که ستاره انگلیسی هنوز باید خودش را ثابت کند و بعد از 17 بازی نمی‌توان در مورد او قضاوت درستی داشت.

بلینگام در 17 بازی 15 گل برای رئال زده و در یک ماه اخیر توانسته برنده جایزه کوپا فرانس فوتبال و پسر طلایی 2023 نیز معرفی شود.

گاریدو گفت: «بلینگام تا اینجا برای رئال خوب کار کرده و بازیکن موثری نشان داده است ولی اینکه می‌گویند او بهترین بازیکن دنیاست و برنده قطعی توپ طلای سال بعد، اغراق‌آمیز است. او در زمین خوب می‌دود و توانسته نقش گلزنی را در رئال برعهده بگیرد اما ما هنوز او را در روزهای بد و بحرانی ندیده‌ایم. در بازی برابر گرانادا او بارها با لحن بدی به داور اعتراض کرد. من مطمئن نیستم او در روزهای بد بتواند روی رفتارش درون میدان، مدیریت درستی داشته باشد.»

گاریدو ادامه داد: «شرایط به‌گونه‌ای شده که حالم از این همه تمجیدهای اغراق‌آمیز بد می‌شود. او بازیکن خوبی است ولی بهترین بازیکن دنیا نیست. بلینگام برای رسیدن به چنین سطحی باید ماه‌های بیشتری خودش را ثابت کند.»

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها