کد خبر: 697326
تاریخ انتشار :

زیباترین اتفاق پس از دربی در تمرین استقلال

مادر بزرگ استقلالی که تصاویر او در دربی به شدت مورد توجه کاربران قرار گرفته بود، مهمان روز گذشته تمرین آبی پوشان بود.

زیباترین اتفاق پس از دربی در تمرین استقلال
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، انتشار ویدئویی از یک هوادار مسن در دربی پایتخت، به شدت مورد توجه کاربران در فضای مجازی قرار گرفت. مادربزرگی که به همراه نوه‌اش برای تشویق تیم محبوبش به استادیوم آمده بود و با نام بردن از بازیکنان قدیمی استقلال و اینکه از بچگی طرفدار این تیم بوده، به سرعت به چهره‌ای محبوب میان هواداران تبدیل شد.

پس از دربی نیز بازیکنان استقلال تصویری از این هوادار پا به سن گذاشته که فریده نوروزی نام دارد را در صفحات شخصی خود استوری کردند و حتی سروش رفیعی نیز به این موضوع واکنش نشان داد و با کنار هم قرار دادن تصویر دو هوادار مادربزرگ سرخابی‌ها، از آن به عنوان لحظات زیبای دربی یاد کرد.

مورد توجه قرار گرفتن تصاویر خانم نوروزی سبب شد تا جواد نکونام و مسئولین باشگاه به دنبال این مادر بزرگ استقلالی باشند تا او را به تمرینات تیم آورده و از وی تشکر کنند. اتفاقی که روز گذشته رخ داد و باشگاه استقلال ضمن تقدیر از این هوادار، با وی عکس یادگاری بگیرند.

باشگاه استقلال همچنین ویدیوی زیبایی را نیز از خانم نوروزی منتشر کرده که پرچم استقلال را به حالت شنل بر تن کرده و لباس‌های آبی را پوشیده است.

 

او خطاب به دوربین باشگاه می‌گوید: «من فریده نوروزی، هوادار استقلال هستم.» زمانیکه عضو رسانه‌ای آبی‌ها خطاب به این مادربزرگ می‌گوید او یکی از شیرین‌ترین هواداران باشگاه است، وی جواب می‌دهد: «من همه بازیکنان استقلال را دوست دارم... آقای نکونام را دوست دارم.»

مادر بزرگ استقلال با نام بردن بازیکنان سابق این تیم می‌گوید: «این دربی آخر که آمدم، خیلی خاطره خوبی بود واسم...» او سپس از علاقه‌اش به این باشگاه می‌گوید: «هر موقع که استقلال ببازد، من می‌نشینم و گریه می‌کنم.»

او سپس به گل یامگا برابر پرسپولیس اشاره کرده و می‌گوید: «بعد از آن پنالتی خوشحالی کردیم، خیلی زیاد... ولی یک پنالتی دیگر را برایمان نگرفتند... آن پنالتی واقعا حق ما بود ولی نگرفتند.»

سپس سیدحسین حسینی به عنوان نخستین بازیکن به استقبال مادربزرگ استقلالی می‌رود و به او خوش آمد می‌گوید. خانم نوروزی از علاقه‌اش به کاپیتان تیم می‌گوید و سپس به دنبال آرمان رمضانی می‌گردد.

این مادر بزرگ دوست داشتنی سپس کوین یامگا را از بین جمعیت پیدا کرده و بابت گل دربی از او تشکر می‌کند و به شوخی می‌گوید: «زبان ما را می‌فهمد؟» که بازیکنان با خنده به او پاسخ می‌دهند که بهتر از ما می‌فهمد.

این ویدیو زیبا، سپس با تشویق بازیکنان و عکس یادگاری آنها با مادر بزرگ استقلالی به پایان می‌رسد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها