کد خبر: 698489
تاریخ انتشار :

ستاره ایرانی در ترکیب منتخب لیگا اسپانیا (عکس)

مسلم اولاد قباد از درخششی که در دیدار برابر سا نت اکو لو ما داشت و موفق به ثمر رساندن دو گل شد، در ترکیب منتخب هفته شانزدهم لیگا قرار گرفت.

ستاره ایرانی در ترکیب منتخب لیگا اسپانیا (عکس)
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، تیم مایورکا پالما اسپانیا در دیدار گذشته خود مقابل سانتاکولوما که آخرین مصاف این تیم در سال 2023 میلادی به شمار می‌رفت، با درخشش مسلم اولادقباد به پیروزی رسید تا با کسب این سه امتیاز، در رده پنجم جدول لیگا ناسیونال اسپانیا جای بگیرد. پالما پس از قهرمانی در جام باشگاه‌های جهان به بارسلونا و سایر رقبای خود ثابت کرد که همچنان یکی از بخت‌های اصلی فتح لیگ در این فصل است. اولادقباد، ستاره ایرانی پالما، نیز در این مسابقه عملکرد بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشت و عنوان بهترین بازیکن میدان را تصاحب کرد.

مسلم در این مسابقه آغازگر روند گلزنی‌های تیمش بود و در همان دقایق ابتدایی موفق به زدن دو گل شد تا سریع‌ترین دبلِ فصل را به نامش اختصاص دهد. مرد سال فوتسال آسیا، به بورخا پوئرتا دروازه‌بان حریف که از بهترین‌های فصل بوده است، اجازه خودنمایی نداد و در دقایق 2 و 3، دوبار قاب توری او را فرو ریخت.

به غیر از مسلم اولادقباد، در ترکیب منتخب هفته شانزدهم لیگا اسپانیا، بازیکنانی حضور دارند که از بهترین‌های اروپا و دنیا شناخته می‌شوند.

دروازه‌بان: الکس گونزالس، تیم والده پنیاس.

عقب‌گیر: آرتم نیازف، تیم الپوزومورسیا. بازیکنی که در دیدار دوستانه اخیر تیم‌های ملی ایران و روسیه به میدان رفت و گل فوق العاده‌ای را در مصاف با شاگردان شمسایی به ثمر رساند.

فلنگ چپ: پیتو، تیم بارسلونا. ستاره برزیلی که از بهترین‌های دنیا به شمار می‌رود.

فلنگ راست: مسلم اولادقباد، تیم پالما اسپانیا.

رأس: پابلو رامیرس، تیم کارتاخنا

این سومین بار است که اولادقباد در ترکیب منتخب رقابت‌های لیگا ناسیونال اسپانیا انتخاب شده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها