کد خبر: 700603
تاریخ انتشار :

واکنش‌های منفی به جایزه مسی: شرم‌آور است!

هواداران واکنش‌های متفاوتی به اهدای جایزه د بست به لیونل مسی داشته‌اند اما به نظر می‌رسد اکثر آنها مخالف این انتخاب هستند.

واکنش‌های منفی به جایزه مسی: شرم‌آور است!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، جایزه د بست سال ۲۰۲۳ به لیونل مسی، اسطوره آرژانتینی باشگاه اینتر میامی رسید. او بالاتر از ارلینگ هالند و کیلیان امباپه این جایزه را به دست آورد.

یکی از نکاتی که باعث شد مسی برنده این عنوان شود، قهرمانی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با تیم ملی آرژانتین است. با این حال مسی با همه عناوینی که کسب کرده، با ارلینگ هالند مساوی شده بود و ستاره آرژانتینی به دلیل آرای بیشتری که از کاپیتان‌های تیم‌های ملی کسب کرده بود، برنده جایزه د بست شد.

هواداران در فضای مجازی، به‌خصوص اکس (توییتر سابق)، واکنش‌هایی به این انتخاب داشته‌اند. هواداری نوشته است:«باورم نمی‌شود. مسی بالاتر از هالند؟ چه چیزی بهتر از سه‌گانه است که باعث شده مسی جایزه را ببرد؟»

کاربری با انتشار عکسی ادیت‌شده که کهنسالی مسی را نشان می‌دهد نوشته: «سال ۲۰۵۰ است و مسی به‌خاطر اینکه در سال ۲۰۲۲ برنده جام جهانی شده است، توپ طلا را می‌برد.»

هواداری نوشته: «مسی هنوز به‌خاطر جام جهانی‌ای که دو سال پیش گرفته برنده جوایز می‌شود.»

یک هوادار بارسلونا با اشاره به رای‌های بازیکنان رئال مادرید به مسی گفته است: «رئالی‌ها حق ندارند به انتخاب مسی اعتراض کنند. بازیکنان آنها خودشان مسی را انتخاب کردند.»

کاربری نوشته: «واکنش و تعجب پدر هالند همه چیز را نشان می‌دهد. آنها دارند در آخرین سال‌های بازی مسی تا می‌توانند از او استفاده می‌کنند. این شرم‌آور هست.»

با این حال افراد زیادی نیز موافق انتخاب مسی به‌عنوان بهترین بازیکن سال بوده‌اند. یکی از هواداران گفته است: «مسی در آخرین سال‌های بازی‌اش هم آنقدر درخشان بوده که باعث شده حتی رقیبان نیز به او رای دهند. به این انتخاب نمی‌شود اعتراض کرد.»

یک کاربر نوشته: «به مسی فقط باید احترام گذاشت. همه بازیکنان به او احترام گذاشته و رای داده‌اند. پس اعتراض منطقی نیست.»

در بین حامیان مسی، گری لینه‌کر، مجری معروف و بازیکن سابق تیم ملی انگلیس نیز قرار دارد. او در واکنش به دادن جایزه د بست به مسی نوشته است: «۸ جایزه د بست. ۸ توپ طلا. ۱۷ سال متوالی در تیم منتخب سال. برنده همه چیز. چه دوران بازی چشم‌گیری!»

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها