کد خبر: 701764
تاریخ انتشار :

تغییر وضعیتِ سیاوش در اردوی سپاهان!

به نظر می‌رسد ژوزه مو رایس تمایل پیدا کرده تا به سیاوش یزدانی همچنان اعتماد کند.

تغییر وضعیتِ سیاوش در اردوی سپاهان!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش‌سه"، نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر در حالی برای سپاهان با عنوان نایب قهرمانی تمام شد که عملکرد خط دفاعی این تیم بارها مورد انتقاد قرار گرفت. نیلسون جونیور از اردوی طلایی پوشان اصفهانی در میانه راه جدا شد و سیاوش یزدانی هم به دلیل مصدومیت خیلی نتوانست به کار تیمش بیاید.

با پایان نیم فصل اول در ابتدا منوچهر نیکفر مدیرعامل باشگاه سپاهان هم سیاوش یزدانی و هم هادی محمدی را در لیست خروجی مورایس اعلام کرد. مدیرعامل سپاهان البته چند روز پیش اینطور حرف‌های خود را اصلاح کرد که مورایس در حال انتخاب یکی از میان یزدانی و محمدی است و به زودی یکی از آنها از اردوی سپاهان جدا می‌شود.

حالا و در شرایطی که هم هادی محمدی و هم سیاوش یزدانی در اردوی سپاهان در قطر حضور دارند، شنیده می‌شود که مورایس تمایل به ماندن سیاوش یزدانی دارد و با این وصف همکاری این مدافع بلندقامت با سپاهان ادامه پیدا خواهد کرد.

یزدانی بخش مهم و زیادی از بازی‌های نیم فصل اول را به دلیل مصدومیت از دست داد ولی این روزها با پشت سر گذاشتن مصدومیت آمادگی ایده‌آلی پیدا کرده و به همین دلیل هم مورایس نمی‌خواهد در پستی که به بازیکن نیاز دارد، یکی از مهره‌های با پتانسیل خود را از دست بدهد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها