کد خبر: 702827
تاریخ انتشار :

فروش رم: تیم سردار به عرب‌ها می‌رسد

روزنامه لار پو بلی کا فاش کرد که مذاکرات بین سران رم و عربستانی ها برای واگذاری مالکیت این باشگاه شروع شده است.

فروش رم: تیم سردار به عرب‌ها می‌رسد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، رابطه رم و عربستان سعودی می‌تواند به انقلابی جدید برای آینده باشگاه ایتالیایی منجر شود. پس از توافقی که لوگوی فصل ریاض را به پیراهن رم آورد، نشریه "لا رپوبلیکا" خبر از مذاکره‌ای داد که می تواند رم را متحول کند.

طبق گزارش این روزنامه ایتالیایی، رئیس حوزه حقوقی رم اخیرا به ریاض سفر کرده است تا مذاکراتی فراتر از قرارداد اسپانسرینگ (به لطف  آن تیم طی دو فصل 25 میلیون یورو دریافت خواهد کرد) را آغاز کند.

حضور اریک ویلیامسون، فرد مورداعتماد خانواده فریدکینز، در این سفر سرنخ‌های دیگری به ما می‌دهد. این مدیر فقط برای موارد مهم از ایالات متحده نقل مکان می‌کند. او این کار را برای اخراج مورینیو انجام داد و حالا این کار را به نفع دو نهاد عربی انجام می‌دهد.

اولین مورد، صندوق سرمایه‌گذاری PIF است که مالک نیوکاسل است. به دلیل قوانین یوفا که مانع از چندمالکیتی باشگاه‌ها می‌شود، این مورد شاید به نتیجه نرسد. در عوض، مذاکره و توافق با ترکی الشیخ، رئیس اداره سرگرمی عمومی، محتمل‌تر به نظر می‌رسد. در واقع عربستان مالکیت رم را می‌خواهد.

در حال حاضر، فریدکینز علاقه‌ای به فروش ندارد و در تابستان گذشته پیشنهادی به مبلغ یک میلیارد یورو از خاورمیانه را رد کرده است. پیشنهاد سعودی به 900 میلیون یورو می‌رسد، به اضافه 300 اگر شورای شهر رم پروژه جدید استادیوم در منطقه پیترالاتا را تصویب کند. با جالوروسی، اعراب وارد قلب ایتالیا خواهند شد.

ایده این است که آنچه آنها در قطر با پاریس و پاری سن ژرمن انجام دادند تکرار شود و مذاکرات ادامه خواهد داشت.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها