کد خبر: 704218
تاریخ انتشار :

بازگشتی بی سر و صدا: را موس انتظارش را نداشت

استقبال از سرخیو را موس در برنابئو و قبل از شروع بازی گرم بود، ولی تحت الشعاع یک استقبال دیگر قرار گرفت.

بازگشتی بی سر و صدا: را موس انتظارش را نداشت
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، سرخیو راموس، یک اسطوره و قهرمان. 

دیروز یکی از مهم‌ترین بازیکنان تاریخ اخیر رئال مادرید به سانتیاگو برنابئو بازگشت. سرخیو راموس به جایی که 16 سال خانه‌اش بود برگشت، جایی که در آن همه چیز را به دست آورد و پس از گلش در لیسبون به اتلتیکو، برای همیشه وارد قلب هواداران مادرید شد. 

با این حال، او بدون سر و صدای زیاد و مورد انتظار بازگشت. حساسیت بازی با سویا و حضور قهرمان جدید یو اف سی دنیا در برنابئو یعنی توپوریا و استقبال ویژه‌تر از وی، سرخیو راموس و بازگشتش را تحت الشعاع قرار داد. او حتی در دقایقی از بازی و زمان اعتراض به دو گل رئال که یکی مردود شد، توسط بخشی از ورزشگاه هو شد.

همه چیز به زمان گرم کردن و اعلام ترکیب سویا و خوانده شدن نام راموس محدود شد. 

اولین تشویق‌ها به محض اینکه برای گرم کردن وارد زمین شد و با سکوهای نیمه پر همراه بود. او ابتدا به تشویق‌های سکوهای شمالی پشت سرش و سمت کاستیانا پاسخ داد، همان کاری که وقت دوران حضورش در رئال انجام می‌داد و به آن عادت داشت. مدت کوتاهی پس از آن، او به سمت جایگاه‌های دیگر رفت تا در حالی که دستش را روی قلبش گذاشته بود، دز دیگری از محبت هواداران را دریافت کند. 

سپس، زمانی که ترکیب سویا را اعلام کردند و زمانی که نام او خوانده شد، گوینده ورزشگاه یک مکث کوتاه کرد و او حدود 20 ثانیه با تشویق ایستاده هواداران روبرو شد، در حالی که این بار ورزشگاه پر شده بود. در نهایت و در زمین چمن، ناچو استقبال گرمی از او کرد و سپس هر دوی آنها نظاره‌گر حضور توپوریا در وسط زمین و دور افتخار او شدند.

و این همه آن چیزی بود که در مورد راموس قبل از شروع بازی اتفاق افتاد. استقبالی گرم، ولی نه در اندازه‌های اسطوره که در هر صورت این بار دشمن دوست‌داشتنی رئال بود.

بازگشت به برنابئو پس از 4 سال

چهار سال پیش و در اول مارس 2020، رئال مادرید با گل‌های وینیسیوس و ماریانو در سانتیاگو برنابئو، بارسلونا را 2-0 شکست داد. آن روزهایی بود پاندمی کرونا تازه شروع شده بود و یک هفته بعد نیز لالیگا چهار ماه تعطیل شد. آن بازی آخرین حضور راموس در برنابئو بود.

هیچ‌کس نمی‌توانست تصور کند که این آخرین بازی سرخیو راموس در برنابئو به عنوان یک بازیکن رئال باشد. از آن زمان به بعد، هر آنچه او با رئال مادرید در خانه بازی کرد، در ورزشگاه دی استفانو بود. تا 22 می 2021، آخرین بازی آن فصل، مقابل ویارئال در والدبباس که او بازی نکرد و روی نیمکت بود.

چند روز بعد از آن مسابقه، خبر تلخ رسمی شد، اینکه راموس در حال ترک رئال مادرید است. 

مدافع افسانه‌ای شب بازی پی‌اس‌جی برابر رئال در دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان 2022 شرایط بازی نداشت و از روی سکوها نظاره‌گر بازی شد. راموس مصدوم بود و نمی‌توانست برای پاریس بازی کند. دیشب ولی او توانست گرمی حمایت‌های هواداران را دوباره حس کند، هوادارانی که یک بار دیگر عظمت و شکوه او را یادآور شدند. اما خیلی‌ها معتقدند این حق راموس نبود و ای کاش او زودتر پای برگه تمدید را امضا می‌کرد و هرگز از رئال جدا نمی‌شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها