کد خبر: 705004
تاریخ انتشار :

رئال دیوانه امباپه: چقدر خوبی تو پسر!

بازی درخشان شب گذشته امباپه در سن سباستین و دبل او دیگر جای هیچ حرفی باقی نگذاشت. رئال مادرید نمی‌داند از خوشحالی چه کار کند.

رئال دیوانه امباپه: چقدر خوبی تو پسر!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، جمله‌ای وجود دارد که سال‌هاست امباپه را همراهی می‌کند: «او چقدر خوب است.» خیلی ساده و خیلی صریح. ستایشی که مثل یک سایه او را دنبال می‌کند و مانند یک خالکوبی به وی چسبیده است. 

چقدر خوبه این کیلیان

احتمال اینکه شما نیز آن را حداقل یک بار در مقطعی گفته باشید، بسیار زیاد است. کیلیان شب گذشته در چند صد کیلومتری رئال مادرید که با ذره‌بین بازی او را تماشا می‌کرد، چند بار با صدای بلند فریاد زد. آنها منتظر اجرای بی‌نقص او بودند و آن را هم پیدا کردند. او در نیم ساعت رئال سوسیداد را کبود کرده بود، تساوی را شکست و حتی تور دروازه رمیرو را پاره کرد. بعد از همان گل، بازی در واقع به پایان رسید. کیلیان به تنهایی برای سوسیداد و حذف این تیم کفایت می‌کرد.

نتیجه این است که در رئال مادرید از خوشحالی ذوق کرده‌اند و دلایل خوبی هم دارند. اولین مورد واضح‌ترین است: فقط در سه ماه، کیلیان امباپه می‌تواند مال آنها باشد. این احتمال خیلی خیلی خیلی نزدیک است، هرچند بازیکن قبلاً تصمیم به رفتن به رئال مادرید گرفته (و قبلاً به PSG اعلام کرده است که پاریس را ترک می‌کند)، هنوز چیزی امضا نشده است. 

در حالی که دو باشگاه هنوز در لیگ قهرمانان زنده هستند، توافق نیز اعلام نخواهد شد. شاید حداقل باید تا ژوئن منتظر ماند تا از هرگونه وضعیت ناراحت‌کننده کیلیان در پاریس جلوگیری شود. اگرچه مصطلح است که همه راه‌ها به رم منتهی می‌شود، اما مسیر امباپه مستقیماً به مادرید می‌رود و این اجتناب‌ناپذیر است.

یک دبل قهرمانانه

مدیران رئال از آنچه شب گذشته دیدند، احساس غرور کردند. بازی کیلیان مقابل رئال سوسیداد تماشایی بود. در نیم ساعت اول او دو شوت زد که یکی وارد دروازه شد و بعد از یک حرکت شاهکار، تور دروازه رمیرو سوراخ شد: او در جناح چپ توپ را دریافت کرد، کمی با توپ رقصید و احتمالاً هر کسی دیگر توپ را ارسال می‌کرد اما کیلیان از زاویه بسته شوت زد و همان توپ گل شد. آنجا بود که امید رئال سوسیداد برای بازگشت از بین رفت. کیلیان بلیت یک چهارم نهایی را خیلی زود مهر و موم کرد.

اما زمان برای درخشش بیشتر وجود داشت. وقتی بازی به دقیقه 60 رسیدیم، او پس از نمایشی جدید از آن سرعت چشمگیر که در اختیار دارد، گل دوم خود را به ثمر رساند. توپ به پشت خط دفاعی ارسال شد و با وجود کورس همزمان با زوبلدیا، کیلیان زمانی که به محوطه جریمه رسید، بیش از پنج متر از او جلوتر بود و مدافع، او را مقابل رمیرو تنها گذاشت. کیلیان هم توپ را به زاویه موافق زد؛ با شگرد همیشگی. چیزی که بهترین‌ها را، چه در ورزش و چه در هرجای دیگر، تعریف می‌کند، توانایی آسان جلوه دادن حرکات فوق العاده است. اوایل ماه مارس است و امباپه در این فصل 40 گل زده است: 34 گل با پاری سن ژرمن و 6 گل با فرانسه.

پیمان سکوت

هیچکس مطلقاً در رئال مادرید چیزی از کیلیان نمی‌گوید، هیچ‌کس. در غیر این صورت آنچه توافق شده را زیر پا می‌گذارد: هیچ چیز از ستاره فرانسوی صحبت نمی‌شود. خود کاماوینگا، دوست نزدیک کیلیان که قطعا با او در مورد این انتقالش صحبت کرده، دیروز در یک کنفرانس مطبوعاتی اصرار داشت که صحبتی نکرده‌اند و او چیزی نمی‌داند: این بازیکنی که به من می‌گی، کی هست؟! باورش سخت است اما به سادگی نگرش باشگاه در این مورد را نشان می‌دهد، سکوت مطلق. بیش از حد به این موضوع اشاره نکنید. آنچلوتی نیز به این روند پیوسته است: «او بازیکن PSG است و ما باید به او احترام بگذاریم.» 

هشدار، رئال مادرید - پی‌اس‌جی در دور بعد؟

اما در این ماه‌های پایانی سریال ممکن است هنوز یک قسمت به‌یادماندنی، هم‌تراز با قسمت مگس در بریکینگ بد وجود داشته باشد: با حضور پاری‌سن‌ژرمن در مرحله یک چهارم نهایی، اگر رئال مادرید امشب صعود کند، احتمال برخورد دو تیم در این مرحله وجود دارد و این یک دوئل واقعی است. 

این چیزی است که جمعه آینده و در قرعه‌کشی مشخص می‌شود. اگر این اتفاق بیفتد، یک برخورد کاملاً تاریخی خواهد بود. بازگشت امباپه به برنابئو در حالی که می‌داند چند ماه بعد بازیکن رئال خواهد بود. 

در مادرید آنها دیوانه کیلیان هستند و جمله‌ای که مرتب شنیده می‌شود: «وای که او چقدر خوب است.»

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها