کد خبر: 708384
تاریخ انتشار :

سیمئونه: بارها گفته‌ام اسپانیا مشکل اجتماعی دارد!

دیه‌گو سیمئونه شعارهای نژادپرستانه علیه نیکو ویلیامز در مترو پولی تا نو را محکوم کرد ولی گفت که این یک مشکل اجتماعی است.

  سیمئونه: بارها گفته‌ام اسپانیا مشکل اجتماعی دارد!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته در جریان تقابل اتلتیکو مادرید و اتلتیک بیلبائو در لالیگا که با پیروزی 3-1 تیم تحت هدایت سیمئونه در خانه همراه بود، نیکو ویلیامز مورد توهین‌های نژادپرستانه قرار گرفت. 

پیش از پایان نیمه نخست، هواداران اتلتیکو مادرید با توهین‌هایی نژادپرستانه، باعث شدند نیکو ویلیامز تمایلی به ادامه بازی نداشته باشد و به داور درخواست توقف بازی دهد. پس از مداخله‌های لازم و درخواست کوکه و گریزمان از هواداران برای متوقف کردن این رفتار، بازی ادامه پیدا کرد و چند دقیقه بعد، نیکو ویلیامز موفق به گلزنی شد. او پس از گلزنی، با اشاره به رنگ پوست خود خوشحالی کرد و به توهین‌ها واکنش نشان داد.

دیگو سیمئونه در پایان بازی و در پاسخ به سوالی در مورد شعارهای نژادپرستانه علیه نیکو گفت: «من این را بارها گفته‌ام که این یک مشکل بزرگ اجتماعی در اسپانیاست. این اتفاق فقط در ورزشگاه ما رخ نداده است. اگر این مسئله در خانه و خانواده‌ها حل شود و آموزش‌های لازم داده شود، به تدریج شرایط بهتر خواهد شد. ما باید یاد بگیریم در همه جنبه‌های زندگی پیشرفت کنیم. امیدوارم این وضعیت بهتر شود اما به تلاش همه بستگی دارد.»

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها