کد خبر: 632987
تاریخ انتشار :

وقتی زن مهدی قائدی ذوق زده شد + عکس

رکنا: ستاره معصومی بعد از درخشش شنبه شب مهدی قائدی در لیگ امارات، حسابی ذوق‌زده شد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش رکنا، ستاره معصومی همسر مهدی قائدی فوتبالیست استقلالی است. ستاره معصومی و مهدی قائدی در تاریخ 10 دی 1398 ازدواج کردند. خبری که در رسانه ها بسیار درباره ازدواج ستاره معصومی و مهدی قائدی پیچیده است بزرگ بودن ستاره معصومی از همسرش است.  ستاره معصومی استوری جدیدی را در فضای مجازی منتشر کرد.

مهدی قائدی شنبه شب با پیراهن تیم شباب‌الاهلی امارات مقابل الشارجه به میدان رفت و موفق شد دوبار برای تیمش گلزنی کند. همسرش ستاره معصومی نیز با  گذاشتن استوری ای در صفحه اینستاگرامش از او را شیر نامید!

مهدی قائدی

نقش پررنگ قائدی در پیروزی شباب الاهلی

شنبه شب در جریان بازی‌های لیگ امارات تیم‌ شباب الاهلی با نتیجه چهار بر سه مقابل الشارجه به برتری رسید و به رتبه سوم جدول این لیگ صعود کرد.

مهدی قائدی و احمد نوراللهی ستاره های فصل قبل استقلال و پرسپولیس، برای تیم شباب الاهلی بازی می‌کنند و دیشب، شب مهدی قائدی بود.

او با آغاز نیمه دوم به ترکیب قرمزپوشان شهر دوبی اضافه شد و در دقایق 48 و 94 برای تیمش گلزنی کرد.

درخشش مهدی قائدی و گل ثانیه‌های پایانی او نقش مهمی در کسب سه امتیاز بازی برای شباب الاهلی داشت و مورد توجه بسیاری از رسانه‌های حاشیه خلیج فارس قرار گرفت.

همزمان با این دیدار، ستاره معصومی (همسر مهدی قایدی) به صورت لحظه به لحظه از درخشش شماره 16 شباب الاهلی استوری می‌گرفت و نوشت: برای یک شیر همه جا جنگل است!

گفته می‌شود ستاره معصومی نقش ویژه‌ای در جدایی مهدی قائدی از استقلال و پیوستن او به لیگ امارات داشته است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما