کد خبر: 620935
تاریخ انتشار :

نگاه تحلیلگر/ گفتگوی نامه نیوز با حمیدرضا ترقی؛

نشانه‌ای از انصراف نامزدهای اصولگرا به نفع رئیسی نمی‌بینیم

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه درباره کناره گیری نامزدهای اصولگرا به نفع سیدابراهیم رئیسی اظهار کرد: تا الان که چنین نشانه ای را پیدا نکردیم که چنین قصدی داشته باشند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

گروه سیاست نامه نیوز: تا پایان تبلیغات رسمی انتخابات ریاست جمهوری 2 هفته دیگر زمان باقی است و هر روز معادلات صحنه شکل جدیدی پیدا می کند.

حمیدرضا ترقی درباره آرایش صحنه انتخابات ریاست جمهوری به نامه نیوز گفت: رقابت چندضلعی وجود دارد چون نمایندگان گروه ها و گفتمان های گوناگونی وجود دارند. آقای همتی از توبه کنندگان جریان اعتدال است. در جریان اصولگرا نیز گفتمان ها متفاوت است.

وی افزود: نقدی که آقای رضایی به آقای رئیسی دارد نشان می دهد گفتمان شان متفاوت است. آقایان جلیلی و زاکانی هم هر کدام شان گفتمان های متفاوتی دارند. لذا این دوره یک رقابت چند قطبی در حال شکل گیری است.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه درباره کناره گیری نامزدهای اصولگرا به نفع سیدابراهیم رئیسی اظهار کرد: تا الان که چنین نشانه ای را پیدا نکردیم که چنین قصدی داشته باشند.

وی ادامه داد: البته اینکه انصراف نامزدهای اصولگرا به نفع آقای رئیسی می شود یا خیر؟ مطرح نیست، بحث آن است که از زوایای گوناگون با راهکارهای متفاوت و متعدد باید به مردم این امید داده شود که راه های گوناگونی برای خروج از بن بست فعلی و مشکلات کنونی وجود دارد که نامزدها آن گزینه ها را طرح می کنند و مردم باید امیدوار باشند که مشکلات شان در آینده قطعا برطرف خواهد شد.

ترقی گفت: امید مردم به آینده، منجر به افزایش مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری می شود و همین مسئله اهمیت دارد تا آنکه بخواهد حضور نامزدها به نفع رقیب یا نامزدی باشد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما