کد خبر: 634318
تاریخ انتشار :

۶۶ درصد تهرانی‌ها واکسینه شدند

​گروه استان‌ها – استاندار تهران از واکسیناسیون ۶۶ درصدی در سطح استان تهران با تزریق ۷ میلیون و ۹۰۰ هزار واکسن دوز اول و ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار واکسن دوز اول و دوم خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ری، انوشیروان محسنی بندپی صبح امروز در حاشیه بازدید از طرح واکسیناسیون کووید 19 ویژه دانش‌آموزان 12 تا 18 سال در مدارس شهرری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز طرح واکسیناسیون ویژه دانش‌آموزان 12 تا 18 سال در سطح استان تهران آغاز شده و تا به این لحظه استقبال خوبی را از سوی اولیا و دانش‌آموزان شاهد هستیم.

وی افزود: امیدواریم هرچه زودتر شرایطی فراهم شود که دانش‌آموزان به محیط‌های علمی و تربیتی بازگردند و دوباره شاهد نشاط اجتماعی در مدارس باشیم.

استاندار تهران در ادامه با اشاره به روند واکسیناسیون در استان تهران گفت: تا به امروز 7 میلیون و 900 هزار واکسن دوز اول و 3 میلیون و 100 هزار واکسن دوز اول و دوم در سطح استان تهران تزریق شده که به نسبت جمعیت هدف می‌توان گفت تا به حال 66 درصد استان دوز اول واکسن را دریافت کردند که میزان مطلوبی است.

محسنی بندپی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در روزهای آینده پوشش واکسیناسیون برای دانش‌آموزان انجام گیرد تا زمینه حضور آن‌ها در مدارس فراهم شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما