کد خبر: 637158
تاریخ انتشار :

شرط جدید برای استفاده از حمل و نقل عمومی

وزیر کشور گفت: افرادی که نمی‌خواهند شامل محدودیت به ویژه محدودیت‌های حمل و نقل عمومی شوند باید دو دوز واکسن کرونا را تزریق کنند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

 احمد وحیدی، وزیر کشور عصر امروز در حاشیه جلسه قرارگاه ستاد ملی کرونا در جمع خبرنگاران گفت: در جلسه امروز موضوعات مهمی مورد بررسی قرار گرفت همچنین بازگشایی دانشگاه‌ ها مورد بررسی قرار گرفت.

وحیدی افزود: در خصوص واحد سامانه هوشمند مدیریت محدودیت‌ ها و پیشرفت آن ارزیابی صورت گرفت و به نظر می‌رسد این سامانه آمادگی دارد به شکل گسترده استفاده شود.

وی اظهار کرد: راجع به تزریق دو دوز واکسن افرادی که نمی‌خواهند شامل محدودیت به ویژه محدودیت‌های حمل و نقل عمومی شوند همچنان تاکید داریم که دو دوز واکسن کرونا را تزریق کرده و به نظر می‌رسد نیازمند اجباری در خصوص تزریق دو دوز واکسن هستیم که مشکلات حمل و نقل را کمتر کنیم.

وزیر کشور در خصوص برقراری قوانین پنجاه درصدی مسافران برای وسایل حمل و نقل عمومی تصریح کرد: با گسترش واکسیناسیون این محدودیت‌ها کمتر شده و اگر کسی نتواند واکسن بزند با تست pCR منفی می‌تواند سفر کند اما در خصوص محدودیت مرزها باید حتماً تست منفی به همراه تزریق دو دوز واکسن باشد.

وی گفت: بحث تردد شبانه همچنان در ستاد کرونا تصویب نشده است و ما منتظر نظر آن‌ها هستیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما