کد خبر: 640350
تاریخ انتشار :

انتقال بساط گستران تجریش به ضلع جنوب امامزاده صالح

بساط گستران خیابان شهرداری حد فاصل دو میدان قدس و تجریش با فضاسازی انجام شده، به ضلع جنوبی آستان مقدس صالح ابن موسی الکاظم (ع) منتقل می‌شوند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

حمید رضا حاجوی شهردار منطقه یک در جریان بازدید از محل جانمایی و مراحل برپایی غرفه‌ها برای بساط گستران محور تجریش با بیان مطلب فوق اظهار داشت: با مطالعات شهری و بررسی های انجام شده در خصوص ساماندهی بساط گستران محور تجریش – قدس و پیرو مطالبه شهروندان و کسبه از مدیریت شهری جهت برخورد با بزه و آسیب‌های اجتماعی و نابسامانی‌های ایجاد شده، مکانی در ضلع جنوب امامزاده صالح (ع) انتخاب و عملیات آماده سازی آن در حال انجام است.

وی گفت: در حال حاضر یک تفاهم نامه و لیستی از نیازمندان این محور با همکاری پلیس امنیت، شهرداری منطقه یک و تولیت آستان مقدس امامزاده صالح (ع) در حال تکمیل است تا انگیزه و نیاز افراد مستمند و نیازمندان واقعی شناسایی و کارت شناسایی برای آنها صادر شود.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، حاجوی تصریح کرد: فضای در نظر گرفته شده در ضلع جنوب آستان مطهر امامزاده صالح (ع) جنب پارکینگ همت قرار دارد و تا کنون ۷۰ غرفه احداث و سعی شده بحث ایمنی، امنیت و بهداشت غرفه‌ها نیز در نظر گرفته شود تا نیازمندان بتوانند به زودی با توجه به فصل بارش‌ها، در این فضای مناسب و مسقف فعالیت کنند.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما