کد خبر: 621007
تاریخ انتشار :

واکسن کرونا خاصیت آهن ربایی ایجاد می کند؟+جزئیات بیشتر

کیانوش جهانپور سخنگوی سازمان غذا و دارو در رشته توئیتی تاکید کرد: بدن برخی افراد می‌تواند کم و بیش فلزات بخصوص آهن را به خود جذب کند و این موضوع هیچ ربطی به واکسن ندارد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

علت خاصیت آهن ربایی واکسن کرونا در دست بررسی است.فرضیه ما این است که هیدروکسید آلومینیوم یا جیوه در واکسن کرونا، شاید توجیه موضوع باشد. واکسن کرونا باعث بالا رفتن سطح ایمنی بدن می‌شود.واکسن کرونا در بسیاری از کشورها ساخته شده است.آخرین خبرهای مربوط به واکسن کرونا را با ما دنبال کنید.

جهانپور در این توئیت نوشت: بدن برخی افراد می‌تواند کم و بیش فلزات بخصوص آهن را به خود جذب کند و این موضوع هیچ ربطی به واکسن ندارد، هیچ نکته منفی یا توانایی مثبتی هم محسوب نمی‌شود، خطایی که یوتیوب و برخی شبکه های مجازی انجام دادند حذف این تصاویر در ماه‌های اخیر بود، یقینا واکسن شاهراه رهایی از کروناست!

او ادامه داد: این موضوع ناشایع نیست، ممکن است حتی خود شما هم چنین باشید بدون اینکه ارتباطی به واکسن زدن شما داشته باشد، ممکن است برخی ازین تصاویر فیک باشد ولی این قاعده عام نیست، چه واکسن زده باشید از هر نوعی چه نزده باشید این موضوع ممکن است در مورد شما یا برخی اطرافیان صادق باشد، واکسن بزنید.

جهانپور گفت: چنانکه بسیاری از کسانی که واکسن کرونا زده اند چنین موردی را ندارند و اما چه بسیار که واکسن نزده اند و چنین اند، فایزر و مدرنا و آسترزنکا و سینوفارم و اسپوتنیک هم ندارد، اراجیفی هم که می شنوید زاییده اذهان بیمار و مالیخولیایی است، راه نجات بشر از کرونا و مکافات آن واکسن است.

 

منبع: ایرنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما