کد خبر: 624881
تاریخ انتشار :
امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان نوازنده شد!+تصاویر دیدنی امیرحسین آرمان

عکسی از امیرحسین آرمان می بینید

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

امیرحسین آرمان متولد ۱۴ آبان ۱۳۶۱ تهران است.امیرحسین آرمان در سال 1382 وارد دنیای خوانندگی شد.امیرحسین آرمان بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. امیرحسین آرمان با بازی در سریال مانکن به شهرت رسید.امیرحسین آرمان مجرد است.

بیوگرافی امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان متولد سال 1361 و آبان ماهی است، او دیپلم تجربی دارد و در دانشگاه طراحی دکوراسیون داخلی و روانشناسی خوانده است. امیرحسین آرمان به زبان انگلیسی مسلط است، او برای بازی در فیلم برف روی شیروانی داغ برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد و برای انتشار دو آهنگ خواستنی و ترفند نامزد دریافت جایزه بهترین قطعه پاپ در جشن موسیقی ما شده است.

تحصیلات امیرحسین آرمان

 امیرحسین آرمان در دوران دبیرستان در رشته علوم تجربی تحصیل کرده، اما قلباً دوست داشته هنر بخواند. بعد از کنکور در رشته زبان قبول می شود اما وارد این رشته نمی شود، بعد از دوران سربازی روانشناسی می خواند و آن را هم رها می کند تا اینکه در رشته طراحی دکوراسیون داخلی موفق به دریافت مدرک کارشناسی می شود.

ازدواج همسر امیرحسین آرمان

او ازدواج نکرده و مجرد می باشد. می گوید به عشق اعتیاد دارد اما هنوز رمز ازدواج را کشف نکرده، به نظر امیرحسین آرمان باید در سنی ازدواج کنید که عشق واقعی برای تان بوجود آمده باشد.

او در سال 1381 وارد کلاس های آزاد بازیگری شده و شاگرد مرحوم مصطفی اسکویی بوده است، در سال 1382 وارد دنیای موسیقی می شود و به همراه امیرعلی بهادری تیتراژ برنامه فرمول یک علی ضیا را اجرا می کنند. او در سال 1383 به دعوت حسن فتحی در فیلم  ازدواج به سبک ایرانی بازی می کند و بعد از آن تماما وارد دنیای بازیگری می شود.

امیرحسین آرمان بازیگری تحصیلات نمی خواهد

او اعتقاد دارد برای بازیگر شدن باید ذات بازیگری را داشت. می گوید تکنیک آموختن خوب است اما برای بازیگری الزامی نیست! بازیگران موفقی هستند که اصلا وارد کلاس های بازیگری نشده اند. رکن اصلی داشتن توانایی بازیگری است نه صرفا علاقه به بازیگری. موفقیت وقتی بدست می آید که از دید تماشاگر بازی دلچسب و جذابی داشته باشید.

ملاک امیرحسین آرمان برای انتخاب نقش

امیرحسین آرماناو می گوید: باید نقش را شناخت و با آن ارتباط برقرار کرد و هرکسی باید طبق ایده آل خودش جلو برود، مثلا بازی در تلویزیون برای کسی که با کارهای سینمایی شناخته می شود یک ریسک بزرگ است، یا تو را خیلی بالا می برد یا چهره ات را به کلی خراب می کند، به همین جهت هرکسی باید نقشی را بازی کند که در آن بهترین باشد نه هر نقشی!

علاقه امیرحسین آرمان به کار اکشن

او بیشتر به کارهای جدی و اجتماعی علاقه دارد اما در کنار آنها دوست دارد در یک کار اکشن هم بازی کند، اما نه کارهای اکشن داخلی! از نظر او ژانر اکشن در داخل کشور بیشتر کمدی است تا اکشن، منظور او از اکشن، چیزی است که با استاندارد جهانی برابری کند. 

امیرحسین آرمان چه بازیگرانی را دوست دارد؟

بیشتر فیلم نگاه می کند اما اگر سریال پرطرفداری باشد هم تماشا می کند، بریکینگ بد را خیلی دوست داشته. طرفدار برد پیت، آل پاچینو و مرحوم هیث لجر است. او پیشنهادهایی از سینمای خارج از کشور داشته اما قبول نکرده است.

نکات جالب در مورد امیرحسین آرمان

پیشنهاد شبکه جم را رد کرده است. زیاد زیرآب او را می زنند. زندگی در تهران عصبی اش می کند. با بازیگران خواننده آهنگی نمی خواند. موسیقی اولین دغدغه اوست، البته اگر مردم دوست نداشته باشند دیگر نمی خواند. دوست ندارد در نقش آدم های خجالتی و مظلوم بازی کند. اهل ورزش است. دوست دارد روزی خودش فیلم بسازد و درآخر: می گوید عشق را تجربه کرده!

پرسش و پاسخ

  • امیرحسین آرمان مجرد است؟
    بله امیرحسین آرمان مجرد است
  • امیرحسین آرمان متولد چه ماهی است؟
    امیرحسین آرمان متولد آبان است

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما