کد خبر: 635086
تاریخ انتشار :

اولین اظهارنظر معنادار مصلحی درباره ماجرای مازیار ابراهیمی

وزیر اسبق اطلاعات در گفتگو با خبرفوری برای اولین‌بار به ناگفته‌هایی درباره مواضع محمود احمدی‌نژاد و پرونده متهمان ترور شهدای هسته‌ای پرداخت.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

حجت‌الاسلام حیدر مصلحی که وزیر اطلاعات دولت احمدی‌نژاد بود و عزل وی از سوی رئیس‌جمهور وقت، با واکنش رهبر انقلاب در نهایت خانه‌نشینی ۱۱روزه احمدی‌نژاد همراه بود، در گفتگو با خبر فوری به ناگفته‌هایی درباره مسائل روز کشور پرداخته است.

محورهای مهم این گفتگو را در ادامه بخوانید و مشروح این مصاحبه را در انتها ببینید.

- حرف‌های احمدی‌نژاد برای این است که خودش را مطرح کند. رسانه‌ها نباید این میدان را به او بدهند

- دشمن گفت ما از فتنه ۸۸ درس گرفتیم؛ آنجا متوسط به بالا را کف خیابان می‌بردیم تا یک ترقه‌ای در می‌رفت همه فرار می‌کردند.

- سال ۹۸ گفتند باید برویم پابرهنه‌ها را بیاوریم به میدان تا یک ترقه‌ای در رفت از میدان در نروند. اما مردم مستضعف و پابرهنه با انقلاب مشکل ندارد با مدیریت ماها ممکن است مشکل داشته باشد.

- طراحی‌هایی داخل و خارج صورت گرفت که موفقیت‌های در مقابله با توطئه شهدای هسته‌ای را خراب کند.

- در رابطه با مازیار ابراهیمی (که گفته شد به دروغ به‌عنوان متهم ترور شهدای هسته‌ای معرفی شده) چه‌طور می‌شود یک متهم یکباره سر از خارج کشور دربیاورد؟ فعلا بماند...

گفتنی است؛ مازیار ابراهیمی فردی است که به اتهام مشارکت در ترور دانشمندان هسته‌ای دستگیر شد، اعترافات او منتشر شد و در نهایت با اعلام بی‌گناهی آزاد و در خارج از کشور با رسانه‌ها مصاحبه کرد.

نسخه کامل گفتگوی خبر فوری با حجت الاسلام حیدر مصلحی را در آپارات خبرفوری تماشا کنید و نظر بدهید.

منبع: خبر فوری

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما