کد خبر: 638149
تاریخ انتشار :

نامه قدردانی کارکنان سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از وزیر ارشاد

نامه قدردانی وتبریک کارشناسان و کارکنان فعلی و سابق سازمان ارتباطات اسلانی بایت انتصاب شایسته جناب آقای حجت الاسلام و المسلمین محمد مهدی ایمانی پور، به سمت رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :
بسم الله الرحمن الرحیم
الَّذِینَ یُبَلِّغُونَ رِسَالَاتِ اللَّهِ وَیَخْشَوْنَهُ وَلَا یَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّهَ وَکَفَى بِاللَّهِ حَسِیبًا ﴿ احزاب ۳۹﴾
وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی
و اعضای محترم شورای عالی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی 
سلام علیکم 
با احترام، به استحضار می رساند انتصاب شایسته جناب آقای حجت الاسلام و المسلمین محمد مهدی ایمانی پور، به سمت رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، بارقه ای از امید و نشاط در میان نیروهای این سازمان و اهالی دیپلماسی فرهنگی کشور بوجود آورده است. بر این اساس امضا کنندگان این نامه که جمعی از مدیران، نمایندگان فرهنگی، کارشناسان و کارکنان فعلی و سابق سازمان هستند، برخود فرض می دانند با حمد و شکر به درگاه الهی، موارد ذیل را به استحضار برسانند: 
 
1. با سپاس بیکران از رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مد ظله العالی)، بخاطر حسن اعتماد معظم له به سربازان خود در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، به استحضار معظم له می رسانیم، سربازان شما در سازمان، در استمرار راه مجاهدان و شهدای عالی مقام و در جهت تحقق منویات برحق حضرتعالی، بویژه در بازسازی انقلابی سازمان و توسعه و کارآمد سازی منظومه فرهنگی بین المللی جمهوری اسلامی ایران، متناسب با چهل واره دوم انقلاب اسلامی و تمدن نوین اسلامی، با خود باوری، روحیه انقلابی و رفتار جهادی از هیچ کوششی مضایقه نخواهند کرد. 
 
2. ضمن قدردانی از عنایت حضرت آیت الله رئیسی، رئیس جمهور مردمی و انقلابی، بخاطر بذل توجه به توسعه دیپلماسی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و اعتماد ایشان به سرمایه های انسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، خاطر نشان می سازیم، متناسب با رویکرد انقلابی، جهادی، تحول گرا و جوان گرای دولت سیزدهم، نیروهای این سازمان در دهمین دور فعالیت سازمان، با سرلوحه قرار دادن این رویکرد، تمام تلاش خود برای ایجاد تحولات بنیادین در سازمان و گسترش روابط و همکاری های فرهنگی بویژه با کشورهای همسایه، کشورهای حوزه مقاومت اسلامی و کشورهای منطقه، بکار خواهند بست. 
3. با قدردانی از مجلس شورای اسلامی، بویژه کمیسیون فرهنگی مجلس بخاطر توجه به دیپلماسی فرهنگی و لزوم تحول در ساختار سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و ارتقای اثربخشی فعالیت های آن، اطمینان می دهیم نیروهای سازمان، این توجه مجلس محترم را پیشران مهمی برای کارآمد سازی دیپلماسی فرهنگی کشور و تحول سازمان مذکور تلقی می کنند و انشاءالله در آینده ای نه چندان دور، مجلس محترم شاهد این تحول خواهد بود. 
 
4. با تشکر ویژه از جناب آقای دکتر اسماعیلی، وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی، به جهت این انتصاب شایسته و اهتمام خاص آن مقام محترم به توسعه نگاه ملی به دیپلماسی فرهنگی و تحول عمیق و نوآورانه در امور فرهنگی بین المللی و شکل گیری حکمرانی نوین در این عرصه، اعلام می داریم کارشناسان و مدیران سازمان، ضمن استقبال از این راهبرد وزیر محترم، در جهت تحقق مفاد مندرج در حکم انتصاب رئیس جدید سازمان و همچنین مشارکت هر چه بیشتر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی بویژه تشکل های جوانان این جبهه و واگذاری تصدی های فرهنگی بین المللی به این تشکل ها و مؤسسات مردم نهاد، تمام توان خود را بکار خواهند بست. 
 
5. ضمن قدردانی از یکایک اعضای محترم شورای عالی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، بخاطر دقت نظر و تلاش دلسوزانه آنان برای انتخاب رئیس شایسته سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، از حسن انتخاب آن شورای محترم و اعتماد آنان به نیروهای سازمان، کمال تشکر و امتنان را داریم و خاطر نشان می سازیم، منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، مفاد اساسنامه سازمان و مصوبات آن شورای محترم راهگشا و نصب العین نیروهای سازمان خواهد بود. 
 
در پایان ضمن اعلام حمایت و همکاری با مدیریت جدید سازمان در جهت تحقق اهداف نظام مقدس اسلامی و آرمان جهانی انقلاب اسلامی، امید صادق داریم با اتکال به خداوند متعال، رهنمودهای مقام معظم رهبری(دام ظله العالی)، حمایت های مؤثر رئیس جمهور محترم و دولت معزز، پشتیبانی مجلس شورای اسلامی، توجه اعضای محترم شورای عالی سازمان، مجاهدت نیروهای سازمان و بالاخص حمایت ویژه وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی، الزامات حکمرانی شایسته امور فرهنگی بین المللی جمهوری اسلامی ایران در تراز آرمان جهانی انقلاب اسلامی فراهم خواهد شد و اقتدار حقیقی نظام که اقتدار فرهنگی در عرصه بین المللی است، ان شاء الله تحقق خواهد یافت.   
  26/8/1400

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما