کد خبر: 646737
تاریخ انتشار :

خبر خوش درباره زمان پرداخت سود سهام عدالت

وزیر اقتصاد زمان پرداخت سود سهام عدالت را اعلام کرد (۱۳ اسفند ۱۴۰۰)وزیر اقتصاد و دارایی گفت: سود سهام عدالت از ۲۱اسفند براساس اولویت‌های تعیین شده پرداخت خواهد شد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

 احسان خاندوزی امشب در جلسه شورای اداری استان گلستان اظهار داشت: سود سهام عدالت دارندگان این سهام از ۲۱ اسفند براساس اولویت‌های تعیین شده پرداخت خواهد شد تا مشکل مردم در این بخش حل شود.

وی به بودجه اختصاص یافته در هفته گذشته برای مناطق آزاد جدید اشاره کردو گفت: ۵۰۰ میلیارد ریال کمک برای ۷ منطقه آزاد جدید در دولت مصوب شد که یک هفتم برای منطقه آزاد اینچه برون است تا شهریور طرح جامع آن مصوب می‌شود.

خاندوزی با بیان اینکه برای زیر ساخت‌ها تا شهریور منتظر نمی‌مانیم افزود: به دبیرخانه این منطقه آزاد دستورات لازم داده شده که بعد از تعطیلات نوروزی شروع کنند تا در شهریور ماه این طرح رسماً کلید بخورد.

وزیر اقتصاد و دارایی به سد کبود وال هم اشاره کرد وتاکید کرد:مشکل اختصاص تسهیلات از سوی بانک توسعه اسلامی وجود داشت که با مساعدت برنامه و بودجه این مشکل حل شد ودر هفته‌های آینده آن محقق واقساط جدید برای تکمیل شدن این سد محقق خواهد شد.

خاندوزی درباره تامین مالی کالا‌های اساسی هم گفت:از فرودین ماه واردات مربوط کالا‌های اساسی استان‌های شمالی از سی آی اس تامین می‌شود از وابستگی به یک منبع خاص نجات پیدا کنیم وامنیت بیشتری داشته باشیم وهمچنین ظرفیت‌های گمرکی وترازیتی گسترش دهیم.

وی درباره تعیین تکلیف موسسه اعتباری کاسپین هم افزود:بنا شد اولویت جذب بانک‌ها استفاده از ظرفیت این افراد باشد این تغییر وجانمایی انجام خواهد شد.

وزیر اقتصاد و دارایی درباره اقاله قرداد‌های بانکی نیز اظهار داشت: با توجه به مصوبات جدید زمانی که اصل بدهی پرداخت شد بانک‌ها باید ضمانت رابه صاحبش برگرداندند.

وی درباره ایجاد بانک قرض‌الحسنه اسلامی در مناطق اهل سنت گلستان هم گفت:به بانک مرکزی دستورات لازم برای ایجاد این بانک‌ها در این مناطق شد.

وزیر اقتصاد و دارایی شاخص وصول مالیات در استان گلستان را بسیار خوب برشمرد و افزود: فرار مالیاتی در این استان نداشته ایم وصد درصد محقق شده است.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

Markets

دیگر رسانه ها