کد خبر: 649891
تاریخ انتشار :

نازنین بیاتی | همسر نازنین بیاتی | حواشی سلبریتی

نازنین بیاتی غش کرد | شوک بزرگ به نازنین بیاتی

در صحنه ای از فیلم سینمایی شادوران نازنین بیاتی از خنده غش می کند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

نازنین بیاتی بازیگر جوان و محبوبی است که عمدتا در فیلم های سینمایی نقش آفرینی می کند. نازنین بیاتی برای اولین بار در فیلم " دربند" دیده شد. بازیگری نازنین بیاتی به قدری خوب است که او در ابتدای کار بازیگری به عنوان  بهترین بازیگر جشنواره سی و یکم فیلم فجر انتخاب شد. از منظر برخی مخاطبان نازنین بیاتی به لحاظ چهره شبیه به ترانه علیدوستی است. نازنین بیاتی اخیرا در فیلم سینمایی شادروان نقش آفرینی کرده است.

فیلم سینمایی شادروان با حضور نازنین بیاتی سینا مهراد، گلاره عباسی، بهرنگ علوی و ... در نوروز 1401 روی پرده سینما رفت. فیلم سینمایی شادروان که در دسته فیلم های طنز قرار دارد، در چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر، سه سیمرغ بلورین دریافت کرده است. در قسمتی از این فیلم نازنین بیاتی  در حال خنده های زیاد و قهقهه دیده می شود.

بیوگرافی نازنین بیاتی

نازنین بیاتی بازیگر توامند کشورمان که در سریال خانگی گلشیفته خوش درخشیده متولد 15 دی 1368 در تهران، است او فارغ التحصیل رشته تئاتر با گرایش طراحی صحنه از دانشگاه آزاد است  وعلاوه بر بازیگری، مدتی طراح لباس و صداپیشه نیز بود و در عرصه موسیقی نیز وارد شده است.

مادرنازنین بیاتی اهل قم و پدرش اهل تفرش است و دارای دو خواهر به نام های ندا و نغمه دارد ، محل زندگی این بازیگر جوان در منیریه است . 

نازنین بیاتی در کنار کار طراحی که رشته اصلی او بود به بازیگری نیز پرداخته است. بنابراین نا آشنا به بازیگری نبوده است. اماعلاقه اش به بازیگری از ترم چهار دانشگاه با درس مبانی شروع شد و از طریق یکی از دوستانش برای تست فیلم به دفتر آقای شهبازی کارگردان رفت و بدون کلاس بازیگر شد.

در یکی از مصاحبه هایت گفته بود که مردم جلوه ای از من را دیده اند که جدی و معصوم است، در حالی که خودم اهل شیطنت و شوخی هستم. دوست داریم بیشتر از این جنبه شخصیتی ات بدانیم.

من در کل آدم پرانرژی هستم و اگر قرار باشد کاری انجام بدهم، خیلی دوست دارم به آن چیزی که می خواهم خیلی زود برسم. مثلا وقتی دارم نقاشی می کشم دوست دارم زود تمام بشود. حتی اگر لازم باشد 24 ساعت پای آن بایستم انجامش می دهم. ولی اصولا در نقش هایی که پیشنهاد داشتم یا بازی کردم این ویژگی کمتر دیده شده. مثلا در رخ دیوانه در صحنه تصادف، هیحانِ واقعیِ خودم است. یا آن جایی که ماشین دور 360 می زند، بدلکار نبود و من خودم کنار راننده نشسته بودم. برایم این هیجان، جذاب است. به خاطر همین دوست دارم در فیلم های هیجانی هم بازی کنم چون احساس می کنم بیشتر تخلیه می شوم.

نازنین بیاتی در سال 91 با فیلم دربند به کارگردانی پرویز شهبازی وارد بازیگری شد و نامزد سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر شد و در رای گیری از نویسندگان و منتقدان بهترین بازیگر جشنواره سی و یکم فجر انتخاب شد

او در اولین فیلمش به کارگردانی پرویز شهبازی هم بازی بازیگران مطرحی شد اما رمز موفقیت خود را دوست شدن با خانم آهنگرانی و کمک های او اعلام نموده است .همچنین عوامل گروه آقای بهمنش، خانم عرفی نژاد کمک های فراوانی به نازنین بیاتی در ایفای نقشش کرده اند.نازنین بیاتی دراولین نقشش بدون دریافت فیلمنامه به ایفای نقش پرداخت.

نازنین بیاتی

فیلم شناسی نازنین بیاتی

1391 دربند

1392 ارسال یک آگهی تسلیت برای روزنامه

1392 فرشته ها با هم می آیند

1392 مردن به وقت شهریور

1393رخ دیوانه

1393   طعم شیرین خیال

1395مادری

1395 رفتن

1395 هنوز نه (فیلم کوتاه)

1396آینه بغل

1396  مغزهای کوچک زنگ زده

1397زعفرانیه 14 تیر

1397 دینامیت

1398   سگ بند

1398  عروسی مردم

نمایش خانگی 

1396 گلشیفته 

1398 مانکن

تئاتر های نازنین بیاتی

خانه ای در انتهای خیابان بهار

دی روز یک دقیقه سکوت

• نمایش موزیکال عروس مردگان

• خروس لاری

• کنسرت نمایش خالی از شب خالی از تو

"آینه بغل" جزو فیلم های پرفروشی است که نازنین بیاتی بازی کرده است. 

جوایز نازنین بیاتی

جایزه بهترین بازیگر برای سریال گلشیفته در نوزدهمین دوره جشن حافظ 

جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن برای فیلم دربند در هفتمین جشن منتقدان سینما

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها