کد خبر: 649912
تاریخ انتشار :

آخرین وضعیت استاد فاطمی نیا؛

حال حجت الاسلام فاطمی‌نیا وخیم شد + عکس

حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین فاطمی نیا، استاد برجسته اخلاق در حال حاضر با شرایط سخت و هوشیاری پایین در بیمارستان بستری هستند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

 

حجت الاسلام و المسلمین فاطمی نیا، استاد برجسته اخلاق در حال حاضر با شرایط سخت و هوشیاری پایین در بیمارستان بستری هستند.

فرزند استاد فاطمی نیا اظهار داشت: استاد فاطمی نیا مجدداً به بیمارستان منتقل شدند و حال مساعدی ندارند، ایشان به دلیل تشدید بیماری که داشتند، از روز گذشته به بیمارستان منتقل شدند و طبق نظر پزشکان در بیمارستان بستری خواهند بود تا به وضعیت پایدار برسند.

993f09ea-5d91-4a85-9a00-657d392583d1

وی بیان کرد: در حال حاضر حال استاد فاطمی نیا مساعد نیست، هوشیاری ایشان بسیار کم است و در بخش ICU بستری هستند و از مردم می خواهیم برای استاد دعا کنند.

همچنین دکتر هادی انصاری با انتشار تصویری از این استاد اخلاق نوشت:

استاد فاطمی نیا در شرایط سخت با هوشیاری پایین در بیمارستان بستری هستند. دیشب به عیادت ایشان در یکی از بیمارستان های تهران رفته و تربت حضرت سید الشهداء(ع) را برایشان به ارمغان بردم.

فرزند ایشان می گفتند که در هنگام انتقال به بیمارستان در حالی که هوشیار بودند، اظهار داشتند که به دوستان بگویید برای من متوسل به حضرت علی اصغر (ع) شوند.

1443041

اللهم شافیه بحقً الحسین علیه السلام

استاد سید عبدالله فاطمی‌نیا متولد ۱۳۲۵ در تبریز، خطیب، استاد اخلاق، صاحب‌نظر در زمینه تاریخ اسلامی و کتابشناس و همچنین چهره شناخته‌شده‌ای برای مخاطبان از طریق سخنرانی در منابر و برنامه‌های صداوسیماست.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید