کد خبر: 651358
تاریخ انتشار :

بهنوش بختیاری | ازدواج بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری محجبه شد | دلیل چادری شدن بهنوش بختیاری چیست؟

بهنوش بختیاری با انتشار استوری جدیدی در اینستاگرام جنجال تازه ای به پا کرد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

بهنوش بختیاری در تهران متولد شده است و بازیگر و منشی صحنه ایران است.  بهنوش بختیاری با جایگذاری در یک فیلم خودش را در جایگاه بانوی اول آمریکا معروف کرد.بهنوش بختیاری دارای مدرک کارشناسی رشتهٔ زبان فرانسوی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران است. بهنوش بختیاری در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش دوم زن شد.در ادامه به آخرین حاشیه زندگی بهنوش بختیاری می پردازیم.

بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری ازدواج کرد

بهنوش بختیاری

زندگینامه بهنوش بختیاری از زبان خودش

من در 29 اردیبهشت 1354 در تهران به دنیا آمدم. کودکی‌ام مثل کودکی خیلی‌های دیگر با کلی امید و آرزو سپری شد. من هم مثل خیلی از هم نسلان و هم جنسانم به زندگی نگاه می‌کردم. با همان رویاهای دست یافتنی و دست نیافتنی. بعد از گذراندن تحصیلات ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان وارد دانشگاه آزاد شدم آن هم در رشته مترجمی زبان فرانسه. این رشته را تا گرفتن مدرک کارشناسی در واحد تهران مرکز گذراندم و بعد با ورودم به دنیای سینما تمام چیزهای اطرافم تغییر کرد. بگذارید ماجرای سینما را کمی مبسوط‌تر بگویم. من قبل از بازیگری به عنوان منشی صحنه به سینما وارد شدم. در کنار آن در مدرسه «رسام هنر» یک دوره یک ساله تئاتر را هم زیر نظر خانم مهتاب نصیرپور گذراندم.

از خاطرات خوش آن سال‌ها می‌توانم به کار در پشت‌صحنه فیلم «مهمان مامان» استاد داریوش مهرجویی اشاره کنم که در سمت منشی صحنه در کنار سایر عوامل تولیدی این فیلم حضور داشتم اما در همان دوران هم سودای بازیگری و بازیگر شدن را در سر می‌پروراندم. سرانجام سال 1375 بود که این فرصت برایم به وجود آمد و در مجموعه «هوای تازه» ساخته آقای محمد رحمانیان بازیگری را آغاز کردم و به عرصه جدیدی در دنیای سینما وارد شدم. همان چیزی که گفتم سودایش را در سر داشتم و همین اتفاق باعث شد تا امروز بازی کنم و در کنار شما باشم و خیلی از شما من را به عنوان یک بازیگر بشناسید تا یکی از عوامل پشت صحنه فیلم. خواندن البته از نوع مجازش یکی دیگر از دغدغه‌های همیشگی‌ام بود.

در تمام این سال‌ها و در کنار بازیگری کلاس‌های آوازم را رها نکردم و ادامه‌اش دادم. فکر می‌کنم این تمام ماجرای حضور من تا امروز در کنار شماست. چیزی که توضیح بیشترش خارج از حوصله این صفحات است. فقط در پایان دلم نمی‌آید به نام یکی دونفر که در پیشرفت کاری‌ام خیلی به آنها مدیون هستم اشاره نکنم. کسانی که امروز در میان ما نیستند و شاید این اشاره به آنها ادای دینی باشد به محبت‌هایی که در حق من داشته‌اند. اول از همه زنده‌یاد حمیده خیر آبادی که مثل فرزندی به او علاقه داشته و دارم و بعد هم زنده‌یادان اردشیر افشین‌راد و مهدی ابالسلط. روحشان شاد.

فیلم شناسی

*  استیگمات (۱۳۹۶)

* مرداد (۱۳۹۵)

* انزوا(۱۳۹۵)

* قهرمانان کوچک (۱۳۹۵)

* پنجاه کیلو آلبالو (۱۳۹۴)

 *  مشکل گیتی (۱۳۹۴)

* من (۱۳۹۴)

* باورم کن (۱۳۹۳)

* دریاکنار (۱۳۹۳)

* دزد و پری (۱۳۹۳)

* دوربین (۱۳۹۳)

* پنج ستاره (۱۳۹۲)

* ساکن طبقه وسط (۱۳۹۲)

* کالسکه (۱۳۹۲)

* عملیات مهد کودک (۱۳۹۱)

*بازگشت به آینده (۱۳۹۰)

* تو و من (۱۳۹۰)

* ساعت شلوغی (۱۳۹۰)

*  آژانس ازدواج (۱۳۸۹)

* اخراجی‌ها ۳ (۱۳۸۹)

* داماد خجالتی (۱۳۸۹)

*  زن‌ها شگفت‌انگیزند (۱۳۸۹)

* سه نفر روی یک خط (۱۳۸۹)

* قبرستان غیرانتفاعی (۱۳۸۹)

* هر چی خدا بخواد (۱۳۸۹)

* ازدواج در وقت اضافه (۱۳۸۸)

* حلقه‌های ازدواج (۱۳۸۸)

* دلقک‌ها (۱۳۸۸)

* عروسک (۱۳۸۸)

*  از ما بهتران (۱۳۸۷)

* ده رقمی (۱۳۸۷)

* دو خواهر (۱۳۸۷)

*  زندگی شیرین (۱۳۸۷)

* شبانه روز (۱۳۸۷)

* کیش و مات (۱۳۸۷)

* مهمان مامان (۱۳۸۲)

* قلعه یاسین (۱۳۷۹)

* پشت دیوار شب (۱۳۷۶)

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها