کد خبر: 669706
تاریخ انتشار :

حمله تروریستی در سیستان و بلوچستان | چند نفر شهید شدند؟

فارس/ فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از حمله اشرار مسلح به ماموران ایست و بازرسی قطار خنجک در زاهدان و شهادت یک سرباز مدافع امنیت خبر داد.

حمله تروریستی در سیستان و بلوچستان | چند نفر شهید شدند؟
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

سردار محمد قنبری اظهار کرد: ساعتی قبل در محور زاهدان- خاش در محل ایست و بازرسی شهید غفاری اشرار مسلح به همکاران مستقر در ایست و بازرسی که در حال انجام وظیفه و تامین امنیت محور بودند به صورت ناجوانمردانه حمله و از سمت ریل قطار به آنان تیراندازی می کنند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود؛ اشرار بعد از تیراندازی، با واکنش قاطع و آتش سنگین ماموران مواجه که سریعآ از محل متواری شدند که براثر این حمله اشرار سرباز وظیفه" یعقوب دهمرده " به فیض شهادت نائل و ستوان محمد قیامی و استوار"حسین پارسا کیا" نیز مجروح می شوند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد؛ از لحظات ابتدایی این حادثه با تشکیل تیم ویژه؛ سرنخ های به دست آمده، شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی به ماموران جان برکف ایست و بازرسی آغازشد.

سردار قنبری اضافه کرد: مجروحان سریعا تحت مداوا قرار گرفته اند و پلیس در راه حفظ امنیت مردم با اراده استوار تا پایان جان ایستاده است و شهادت این سرباز سرافزار انتظامی را خدمت مردم شریف استان و خانواده و بستگان تبریک و تسلیت گفت.

ضمنأ شهید اهل شهرستان هیرمند است و مراسم تشییع و تدفین پیکر پاک و مطهر این شهید متعاقبا اعلام خواهد شد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها