کد خبر: 672534
تاریخ انتشار :

نگاه تحلیلگر/گفتگوی نامه‌نیوز با غلامعلی جعفرزاده

اصولگرایان حق ندارند از رئیسی عبور کنند

تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: اصولگراها این روزها صحبت هایی می کنند که گویی می خواهند از رئیسی عبور کنند اما آنها حق این کار را ندارد.

اصولگرایان حق ندارند از رئیسی عبور کنند
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

گروه سیاست نامه نیوز: انتقادها از عملکرد دولت سیدابراهیم رئیسی به قدری بالا گرفته که اصولگرایان نیز دیگر قصدی برای دفاع و حمایت از این دولت ندارند.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفتگو با نامه نیوز درباره نگاه انتقادی اصولگرایان به دولت سیزدهم گفت: اصولگراها این روزها صحبت هایی می کنند که گویی می خواهند از رئیسی عبور کنند اما آنها حق این کار را ندارد چون اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 رئیسی را به مردم تحمیل کردند و حالا باید هزینه این دولت را پرداخت کنند.

وی با بیان اینکه اصولگرایان حق ندارند پشت رئیسی را خالی کنند، افزود: الان صدای پاهایی شنیده می شود که اصولگرایان نمی خواهند تا انتها پای دولت رئیسی بمانند. البته این جریان سیاسی زمان ریاست جمهوری احمدی نژاد نیز همین رویه را پیش گرفتند و در دوره دوم ریاست جمهوری او به تدریج سفره خود را دولت دهم جدا کردند.

این فعال سیاسی اعتدالگرا اظهار کرد: اصولگرایان امروز می بینند اوضاع دولت سید ابراهیم رئیسی خیلی خراب است بنابراین از الان زمزمه جدایی از دولت سیزدهم را شروع کردند با این توجیه که مهم مردم هستند و می خواهند طرف مردم بیاستند اما این پذیرفته نیست چون زمانی آقایان اصولگرا یاد مردم افتادند که مردم زیر فشار اقتصادی و معیشتی له شده اند.

این نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آرزوی موفقیت دولت آقای رئیسی را داشتم و دارم اما وقتی مشکلاتی را که بعد از روی کار آمدن این دولت به وجود آمدند می بینیم، معتقدم دولت سیزدهم باید هرچه سریعتر استعفا دهد و کنار برود تا انتخابات ریاست جمهوری جدیدی برگزار و رئیس جمهوری جدیدی انتخاب شود، چون این دولت اصلا نمی تواند کشور را اداره کند و هر روز با تصمیمات اشتباه مشکلی بر مشکلات مردم و کشور می افزاید.

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها