کد خبر: 687056
تاریخ انتشار :

فرمانده کل سپاه در مرز مهران:

هیچ مشکلی امنیتی در مرزها نداریم

فرمانده کل سپاه با حضور میدانی در مرز مهران، آخرین وضعیت تردد زائران اربعین ‌در این مرز‌ را مورد بررسی قرار داد و با تعدادی از زائران اربعین حسینی که عازم کربلا بودند دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

هیچ مشکلی امنیتی در مرزها نداریم
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با استقبال سردار شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام و جمعی از مسئولین از طریق فرودگاه شهدای استان وارد ایلام شد.

فرمانده کل سپاه در نخستین برنامه به ‌نقطه صفر مرزی مهران رفت و ‌چهره به چهره با زائران ‌اربعین گفت‌وگو کرد و در جریان مشکلات آنان برای عبور از مرز قرار گرفت.

وی در این بازدید با تقدیر از تلاش‌ها و خدمات انجام شده به زائران اظهار داشت:‌ با تلاش‌های دستگاه‌های خدمات‌رسان در پایانه مهران شاهد تردد روان و خروج زوار حسینی به خاک عراق برای شرکت در مراسم باشکوه اربعین هستیم.

سرلشکر سلامی در حاشیه بازدید از مرز مهران با بیان اینکه تمام ‌امکانات سپاه‌های‌ استانی در "خوزستان، کرمانشاه‌، ایلام و قم" جهت ارائه خدمات مطلوب به زائران به کار گرفته شده است،‌ گفت: تلاش کرده‌ایم تا مردم بدون مشکل به سفر اربعین بروند.

وی با بیان اینکه با تلاش همه دستگاه‌های انتظامی و امنیتی، امنیت کامل مرزها برقرار است و هیچ مشکلی امنیتی در مرزها نداریم، تصریح کرد: خوشبختانه تردد زوار در مسیر رفت و بازگشت به خوبی در حال انجام است، ‌دولت زیرساخت های خوبی برای تردد زوار در مرزها فراهم کرده و نسبت به سال گذشته خیلی بهتر شده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه سپاه تمام توان و بضاعت خود را برای تسهیل در تردد زوار اربعین و خدمات‌رسانی در همه مرزها به کار گرفته است، خاطرنشان کرد:  سپاه در هر دو سوی مرز در بخش پزشکی و خدمات‌رسانی و امکانات درمانی با استقرار بیمارستان‌های صحرایی اقدام کرده است.

سردار سلامی تصریح کرد: سپاه تا آخرین روزی که زائران در حال رفت و آمد باشند، برای خدمات رسانی پای کار است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها