کد خبر: 704138
تاریخ انتشار :

سخنگوی جبهه پیروان:

نمایندگان مجلس دوازدهم دست فسادگران را از کشور کوتاه کنند

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: مردم باید به انتخابات به عنوان یک حق و مطالبه اجتماعی بنگرند.

نمایندگان مجلس دوازدهم دست فسادگران را از کشور کوتاه کنند
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

سید کمال سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان درباره لزوم شرکت مردم در انتخابات مجلس اظهار کرد:  مقام معظم رهبری از ابتدای سال بر لزوم برگزاری انتخابات پرشور، رقابت واقعی و سلامت انتخابات تاکید کرده‌اند.

او  ادامه داد: با توجه به  تحولاتی که در جهان و منطقه شکل گرفته و همچنین نیاز به لزوم تحول در بخشهای مختلف کشور و در اولویت قرار گرفتن مسائل اقتصادی و معیشتی نیاز است تا یک مجلس قوی اداره امور و نظارت همه جانبه را در دست بگیرد، بنابراین مردم باید به انتخابات به عنوان یک حق و مطالبه اجتماعی بنگرند و به صورت پرشور در همه پرسی شرکت کنند.

سجادی تاکید کرد: مردم باید به داوطلبانی رای دهند که صلاحیت علمی و دینی لازم را داشته باشند و بتوانند برای تغییر در حوزه های مختلف کشور کار و درد مردم را دوا کنند و همچنین با نظارت قوی مانع شکل گیری فساد شوند.

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: قانون‌های زیادی در کشور داریم و نمایندگان نباید تمام وقت خود را برای تصویب قوانین بگذارند، بلکه باید با تحقیق و تلاش شبانه‌روزی به عنوان وکلای ملت سعی کنند تا مشکلاتی که سالهای سال گریبانگیر پیشرفت کشور شده را حل و با نظارتی قوی دست فسادگران را از کشور کوتاه کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها