کد خبر: 705553
تاریخ انتشار :

تحلیل‌ دیگران؛

ماهیگیری اصلاح‌طلبان از آبی که خود گل‌آلود کردند

تفرقه میان پایداری و دیگر اصولگرایان تفرقه میان دو گروه مخالف اصلاح‌طلبان است و طبعاً اصلاح‌طلبان از تفرقه‌افکنی میان رقبای خود استقبال می‌کنند!

ماهیگیری اصلاح‌طلبان از آبی که خود گل‌آلود کردند
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

نامه نیوز - برخی سوپرانقلابی‌ها و تخریبگران مجلس یازدهم و هیات رئیسه فضا را برای بهره‌برداری سیاسی اصلاح‌طلبان در فضاسازی پیرامون مجلس مهیا ساخته‌اند. 

روزنامه جوان در این خصوص نوشته: در هفته‌های منتهی به انتخابات مجلس دوازدهم و در روز‌های پس از انتخابات، تخریب‌های یک جریان تندرو خود حق‌پندار علیه اصولگرایان و نگاه منفی اصولگرایان به آن‌ها حواشی بسیاری آفرید. این میان گزارشی که روزنامه اصلاح‌طلب آرمان ملی در ذیل تیتر یک خود منتشر کرده، نشان می‌دهد اصلاح‌طلبان فراتر از دمیدن رسانه‌ای بر این اختلافات و حواشی، به دنبال ائتلاف در داخل مجلس با یک سوی این جریان هستند. بهره‌های چنین ائتلافی برای اصلاح‌طلبان فراتر از یک ائتلاف عادی خواهد بود. 

گزارش آرمان ملی با بحث ریاست مجلس آینده و ساخت دوگانه قالیباف- آقاتهرانی آغاز می‌شود و حتی پیش‌بینی می‌کند فشار بر قالیباف آن‌قدر زیاد شود که او از حضور در مجلس دوازدهم منصرف شود. تا همین جای گزارش هم این رسانه اصلاح‌طلب نقش خود را به عنوان «آتش بیار معرکه» به خوبی ایفا کرده است! 

اصلاح‌طلبان با این کار می‌خواهند هم قدرت خود را به عنوان یک فراکسیون اقلیت ضعیف با تکیه به دیگران افزایش دهند، هم اختلاف فیمابین جبهه مقابل خود را تشدید کنند و یک قطب را به سوی خود بکشند و برای همیشه اجازه ندهند وحدتی بین آن‌ها شکل بگیرد. تفرقه میان پایداری و دیگر اصولگرایان تفرقه میان دو گروه مخالف اصلاح‌طلبان است و طبعاً اصلاح‌طلبان از تفرقه‌افکنی میان رقبای خود استقبال می‌کنند! نکته‌ای که به نظر می‌رسد پایداری‌ها و دیگر اصولگرایان اعتنایی به آن ندارند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها