کد خبر: 695385
تاریخ انتشار :

هلاکت سه صهیونیست در عملیات مقاومتی در قدس اشغالی+ فیلم

بر اثر عملیات مقاومتی در شهرک صهیونیست نشین را موت در قدس اشغالی، سه صهیونیست به هلاکت رسیده و ۱۰ نفر زخمی شدند که برخی از آنها وخیم است.

هلاکت سه صهیونیست در عملیات مقاومتی در قدس اشغالی+ فیلم
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش مشرق، منابع عبری از وقوع تیراندازی در ورودی شهر قدس اشغالی و کشته شدن سه صهیونیست در این عملیات خبر دادند.

به گفته این منابع، در این عملیات که در شهرک صهیونیست‌نشین «راموت» در قدس اشغالی اتفاق افتاد، هفت صهیونیست زخمی شدند که حال یکی از آنها وخیم گزارش شده است.

سازمان اورژانس رژیم صهیونیستی هم اعلام کرد که در تیراندازی شهرک راموت، هفت صهیونیست زخمی شدند که حال سه نفر آنها به شدت وخیم است.

این خبر در حالی است که کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی شمار زخمی‌ها را هشت نفر اعلام کرد و گزارش داد که حال پنج نفر آنها وخیم است.

منابع رژیم صهیونیستی مدعی شدند: مجریان این عملیات دو نفر بودند که به ضرب گلوله نظامیان اشغالگر به شهادت رسیدند. آنها خود را با ماشین شخصی به ایستگاه اتوبوس در قدس اشغالی رسانده و شروع به تیراندازی به سمت حاضران در محل کردند.

برخی منابع از جمله روزنامه یدیعوت آحارونوت شمار مجریان عملیات را سه نفر اعلام کرد و مدعی شد هر سه نفر در در شمال غربی قدس اشغالی به شهادت رسیده‌اند.

هلاکت سه صهیونیست در عملیات مقاومتی در قدس اشغالی+ فیلم

اورژانس رژیم صهیونیستی (ستاره سرخ داوود) اعلام کرد که در عملیات تیراندازی در قدس اشغالی یک نفر کشته و ۱۰ تن دیگر زخمی شدند که حال پنج نفر آنها وخیم است.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی ضمن شدید و سخت توصیف کردن عملیات مقاومتی در قدس اشغالی اعلام کردند که این چهارمین عملیات در قدس از زمان آغاز جنگ غزه تا کنون است و یک سال قبل نیز دقیقاً در همین مکان عملیات مقاومتی انجام گرفته بود.

این رسانه‌ها اذعان کردند که شرایط عملیات قدس و سلاح به کار رفته در آن نشان می‌دهد این عملیات از پیش برنامه‌ریزی شده بوده است.

بر اساس ادعای این رسانه‌ها، تحقیقات اولیه نشان می‌دهد در قدس اشغالی دو عملیات زیر گرفتن با خودرو و تیراندازی انجام گرفته است و مجریان این دو عملیات خود را از منطقه «صور باهر» قدس اشغالی به محل عملیات رسانده بودند.

رسانه‌های مذکور گزارش دادند که با وجود تمدید آتش‌بس در نوار غزه، اوضاع در قدس اشغالی آرام نیست و صهیونیست‌ها می‌دانند که عملیات مشابه ممکن است هر لحظه در هر جای قدس اشغالی اتفاق بیفتد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها