کد خبر: 670951
تاریخ انتشار :

اثر تحریم‌ها آنچنان نیست که مردم نگران باشند

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: نظام توان و قدرت حل مشکلات مردم را دارد و اثر تحریم ها آنچنان نیست که مردم نگران آن باشند.

اثر تحریم‌ها آنچنان نیست که مردم نگران باشند
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

یازدهمین برنامه جام انقلاب امروز دهم بهمن ماه با تهیه کنندگی فریدون ماهر، سردبیری مصطفی صادقی و سیدمجتبی جلال‌زاده، امین صبحی و امید کرمانی‌ها به عنوان اعضای تحریریه از رادیو انقلاب پخش شد. از موضوعات برنامه امروز پاسخ به تحریفات و شبهات مربوط به زمان پهلوی بود. جبار کوچکی نژاد در همین رابط روی خط ارتباط تلفنی برنامه آمد و گفت: آنهایی که نظام را محکوم می کنند به اینکه نتوانسته خدمات به مردم عرضه کند باید وضعیت کشور قبل از انقلاب را نگاه کنند.

وی افزود: من قبل انقلاب در یکی از روستاهای صومعه سرا زندگی می کرد، روستاها آن زمان برق نداشتند اما امروز در سراسر کشور روستاهای بالای 20 خانوار همه از نعمت برق برخوردارند یا تقریبا به اکثر قریب به اتفاق روستاها گازرسانی شده است. قبل از انقلاب فقط یک آزادراه داشتیم اما امروز به هر جای کشور می خواهیم سفر کنیم راه آزادراهی و بزرگراهی داریم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس اظهار کرد: طی چهل و چهار سال گذشته با وجود جنگ تحمیلی، تحریم، آشوب و فتنه ها خدمات رسانی به مردم اصلا قابل مقایسه با زمان قبل انقلاب نیست. معتقدم نظام توان و قدرت حل مشکلات مردم را دارد و اثر تحریم ها آنچنان نیست که مردم نگران آن باشند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها