کد خبر: 701961
تاریخ انتشار :

واکنش رسمی مانچینی به حرکت عجیب و غیرطبیعی

روبرتو مانچینی می‌گوید که حذف از جام ملت‌های آسیا به معنای پایان همکاری او و تیم ملی عربستان نیست.

واکنش رسمی مانچینی به حرکت عجیب و غیرطبیعی
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، حساس‌ترین دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا، با پیروزی تیم کلینزمن به پایان رسید. کره جنوبی به لطف گل تساوی در دقیقه 9+90 توانست بازی را به وقت‌های اضافه بکشاند و در نهایت با پیروزی مقابل عربستان، به دور بعد صعود کند.

روبرتو مانچینی سرمربی ایتالیایی تیم ملی عربستان که پیش از نواخته شدن پنالتی آخر راهی رختکن شد، نخستین جملات خود را درباره این حرکتش به زبان آورد و گفت: من بابت رفتن زودهنگام به رختکن عذرخواهی می‌کنم. یک لحظه کنترلم را از دست دادم و فکر می‌کردم که بازی تمام شده است. از شما، بازیکنان و هواداران عذرخواهی می‌کنم.

او درخصوص این دیدار گفت: بازیکنان بهتر از قبل عمل کردند، آنها خیلی پیشرفت کردند. ناراحتم که از دور مسابقات حذف شدیم. در لحظه‌ای مرگبار گل را دریافت کردیم. ما یک بازی بزرگ انجام دادیم و بازیکنان ما خسته بودند و این در فوتبال اتفاق می‌افتد.

مانچینی درخصوص اینکه آیا این حذف به معنای پایان همکاری او با تیم ملی عربستان است، گفت: نخیر اینگونه نیست. ما سطح خوبی را از خود ارائه کردیم. این شکست به معنای ترک تیم ملی عربستان نیست. ما مسابقات را با ضربات پنالتی که بر اساس شانس و اقبال است، ترک کردیم. من بازیکنان برجسته‌ای دارم و برای آینده کار می‌کنیم.

او درخصوص علت تعوض مرد سال فوتبال آسیا نیز گفت: سالم الدوسری عملکرد خوبی داشت اما خیلی خسته بود و او را تعویض کردم. از بازیکنان به خاطر هر کاری که انجام دادند تشکر می‌کنم، عملکرد آنها بسیار بهتر شده بود.

مانچینی درخصوص علت ورود عید المولد به زمین مسابقه گفت: ما به یک بازیکن قوی نیاز داشتیم که بتواند بدود و بجنگد و به دفاع کمک کند، بنابراین من از عید المولد استفاده کردم. عبدالا له المالکی بازیکنی متفاوت از الموید است و من در مورد توانایی‌های بازیکنی که هنگام تعویض نیاز داشتم صحبت می‌کنم.

سرمربی عربستان در پاسخ به خبرنگاری که قدرت کره جنوبی را زیر سوال برده بود، گفت: مثل اینکه شما سطح حریف ما را متوجه نیستید. کره جنوبی تیم قدرتمندی است و ما بر این اساس خود را برای این دیدار آماده کردیم. کره جنوبی تیمی است که بازیکنان ممتازی دارد، سعی کردیم با آنها رقابت کنیم. با وجود باخت، سطح ممتازی ارائه کردیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها